Jesteś tutaj

Klienci i pracownicy Lidla zebrali dla WOŚP 3 mln zł

Rekordową kwotę udało się zebrać podczas zbiórki dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeprowadzonej przez sieć Lidl. Ale to nie koniec. Do wylicytowania zostały jeszcze dwie specjalne atrakcje. Jedną z nich jest dzień w towarzystwie Mistrza Cukiernictwa Pawła Małeckiego oraz zaproszenie na kolację przygotowaną przez Karola Okrasę.

– Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym wspaniałym pracownikom, którzy przez cały tydzień, począwszy od 9 stycznia, aż do samego dnia finału, zbierali pieniądze we wszystkich sklepach Lidl w Polsce do specjalnie oznakowanych puszek, które wprost pękały w szwach dzięki niebywałej hojności naszych klientów – podsumowała akcję Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska.

 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W dniach od 9 do 15 stycznia br. Lidl włącza się w akcję zbiórki pieniędzy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tych dniach w sklepach sieci ustawione zostaną puszki, do których będzie można wrzucać pieniądze.

Kolejny sklep Lidla w Polsce otwarty zostanie już 20 października br. w Poznaniu. To już 600 obiekt tej sieci, tym razem stworzony według nowego konceptu, wyposażony w specjalne udogodnienia dla klientów i pracowników oraz nowoczesne rozwiązania ekologiczne, które dotychczas nie były standardem na polskim rynku retail. 

X