Jesteś tutaj

Kolejna placówka Biedronki przeszła remodeling

Wczoraj został otwarty po remoncie sklep Biedronka w Kątach Wrocławskich. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę, która potrwa do 27 czerwca br. Dodatkowo w dniu otwarcia klienci mogli wziąć udział w degustacji kawy oraz skorzystać z atrakcji dla dzieci, takich jak malowanie twarzy, bańki mydlane, a także zabawy i konkursy przy muzyce.

Remont placówki przy Kątach Wrocławskich wpisuje się w plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka na terenie całego kraju. W ubiegłym roku wyremontowano łącznie 226 sklepów sieci.

– Celem prowadzonych prac było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów poprzez zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny. W placówce zostało zamontowane nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED. Prace remontowe objęły także montaż witryn frontowych, odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka. Warto zwrócić uwagę również na to, że zmodernizowana placówka stała się bardziej przyjazna dla środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka – powiedział Mariusz Nowak, starszy menedżer sprzedaży w Jeronimo Martins Polska, odpowiedzialny za sklep w Kątach Wrocławskich.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Wczoraj w Międzychodzie przy ul. Piłsudskiego 47 został otwarty po remoncie sklep Biedronka. Odnowiono również sklep przy ul. Kniaziewicza 32 w Słupsku. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach.

Analitycy DM mBank  przedstawili prognozowane wyniki sieci sklepów Biedronka w III kwartale br. Ich zdaniem wynikom tym powinno pomagać utrzymujące się sprzyjające otoczenie makroekonomiczne, wyższa niż w II kwartale dynamika inflacji cen żywności oraz nieznaczne osłabienie notowania Euro do złotówki.

X