Jesteś tutaj

Kolejna placówka Biedronki przeszła remodeling

Wczoraj został otwarty po remoncie sklep Biedronka w Kątach Wrocławskich. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę, która potrwa do 27 czerwca br. Dodatkowo w dniu otwarcia klienci mogli wziąć udział w degustacji kawy oraz skorzystać z atrakcji dla dzieci, takich jak malowanie twarzy, bańki mydlane, a także zabawy i konkursy przy muzyce.

Remont placówki przy Kątach Wrocławskich wpisuje się w plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka na terenie całego kraju. W ubiegłym roku wyremontowano łącznie 226 sklepów sieci.

– Celem prowadzonych prac było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów poprzez zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny. W placówce zostało zamontowane nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED. Prace remontowe objęły także montaż witryn frontowych, odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka. Warto zwrócić uwagę również na to, że zmodernizowana placówka stała się bardziej przyjazna dla środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka – powiedział Mariusz Nowak, starszy menedżer sprzedaży w Jeronimo Martins Polska, odpowiedzialny za sklep w Kątach Wrocławskich.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kolejny sklep należący do sieci Jeronimo Martins uruchomiono w Poznaniu. Nowa Biedronka zlokalizowana jest na dworcu kolejowym Poznań Główny. Sklep ma powierzchnię 420 mkw, wyposażony jest w 5 kas. Ze względu na lokalizację, w ofercie sklepu znajdują się produkty, które mogą być przydatne w podróży: pieczywo wypiekane na miejscu, kanapki oraz rogale świętomarcińskie. 

26 października w Lubawie przy ul. Wyzwolenia 3 otworzono nowy sklep Biedronka. Z tej okazji dla klientów przygotowano specjalną ofertę produktów w promocyjnych cenach oraz liczne atrakcje, m.in. degustacje produktów oraz wyścigi rajdowe sterowanymi samochodami dla dzieci.

X

Przeczytaj również