Jesteś tutaj

Kolejne produkty ekologiczne w ofercie Biedronki

Biedronka ruszyła z nową ofertą produktów bio z unijnym logo rolnictwa ekologicznego. Od 11 stycznia br. pod hasłem „Natura może być z nas dumna” w sklepach pojawiły się podstawowe artykuły marki goBio, której asortyment z czasem będzie jeszcze rozszerzany. To odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących żywności bio, której korzyści dostrzegli już także dostawcy. Marka goBio to na początek ok. 20 produktów, takich jak: mleko, jaja, jogurt naturalny, ser żółty Gouda, miód, makarony (penne, fusilli, spaghetti), oliwa extra virgin, ryż (jaśminowy i basmati) oraz warzywa i owoce. Część z nich trafi od razu do stałego asortymentu sieci. Wszystkie produkty z linii goBio posiadają unijne logo rolnictwa ekologicznego potwierdzające, że oznaczone nim produkty żywnościowe zostały wytworzone zgodnie ze ścisłymi przepisami unijnymi dotyczącymi ochrony środowiska i dobrostanu zwierząt, i są pod tym kątem systematycznie sprawdzane. Wprowadzenie nowej linii produktów goBIO stanowi kolejny etap rozwoju oferty Biedronki w kategorii żywności ekologicznej. Od kilku lat w stałym asortymencie sieci dostępne są ekologiczne owoce i warzywa, z których największą popularnością wśród klientów cieszą się marchew i jabłka. Promocję produktów goBio mają zapewnić dedykowane materiały dostępne w sklepach, takie jak folder czy ulotka oraz specjalne zawieszki na produktach, a także działania w Internecie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

2. maja br. przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie eksponowana będzie wystawa fotograficzna z cyklu „Biało-czerwona”. Wystawa, której mecenasem jest sieć sklepów Biedronka, organizowana jest, już po raz trzeci, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

21 czerwca startuje wakacyjne Kino z Biedronką. Do połowy sierpnia w kilkudziesięciu miastach na terenie całego kraju odbędzie się 100 pokazów najpopularniejszych filmów ostatnich lat. Kino jest kontynuacją pilotażowego projektu z 2013 roku, który cieszył się dużą popularnością wśród klientów sieci sklepów Biedronka.

X

Przeczytaj również