Jesteś tutaj

Kolejny supermarket w Tarnowie zmienia szyld na Intermarché

Szeregi Grupy Muszkieterów poszerzyły się o kolejny supermarket, który dotychczas funkcjonował pod konkurencyjnym szyldem. Oficjalne otwarcie sklepu odbyło się dzisiaj, tj. 21 marca br. Tego dnia na mieszkańców Tarnowa czeka wiele atrakcji m.in. degustacje, animacje dla dzieci i dorosłych, a także konkursy z nagrodami.

– To już czwarty sklep w tym regionie i drugi w Tarnowie, który w ostatnim czasie zmienił szyld z konkurencyjnego na Intermarché. To najlepszy dowód, że oferowany przez nas model współpracy jest atrakcyjny i korzystny dla przedsiębiorców – mówi Marc Dherment, Dyrektor Generalny Grupy Muszkieterów w Polsce.

Nowo otwarty sklep Intermarché mieści się przy ulicy Romanowicza 59. W markecie o powierzchni około 1400 mkw. dostępna będzie bogata oferta produktów marek własnych, jak również pochodzących od lokalnych dostawców. Wśród nich znajdą się m.in. produkty garmażeryjne, piekarniczo-cukiernicze, nabiał, wędliny, warzywa oraz owoce. Mając na uwadze wygodę klientów, w pobliżu marketu zlokalizowany został parking mieszczący blisko 60 aut.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Drugi sklep Intermarché we Wrześni rozpocznie oficjalnie działalność we wtorek, 17 maja o godz. 10. To 230. sklep tej sieci w kraju i jednocześnie 39. w województwie wielkopolskim. Inwestycja przyniesie regionowi wiele korzyści: ok. 55 nowych miejsc pracy, dodatkowe dochody do budżetu gminy z podatków (w związku z bezpośrednią rejestracją punktu sprzedaży we Wrześni), rozwój współpracy handlowej z lokalnymi dostawcami.

Do sieci supermarketów Intermarché działających w ramach Grupy Muszkieterów, dołączył kolejny sklep dotychczas funkcjonujący pod szyldem E.Leclerc. Oficjalne otwarcie odbyło się 31 stycznia br. w Tarnowie. W tym dniu na klientów tarnowskiego supermarketu czekało wiele atrakcji, m.in. animacje dla dzieci, jak również degustacje produktów.

X