Jesteś tutaj

Komunikat firmy Rossmann

Firma Rossmann SDP Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, przy ul. św. Teresy 109 informuje, że w żaden sposób nie jest powiązana z serwisem internetowym www.ollando.com, prowadzącym fałszywe konkursy, w których rzekomo można wygrać vouchery uprawniające do darmowych zakupów w jego sklepach. Wszelkie informacje wskazujące na taką możliwość, są nieprawdziwe i zostały zamieszczone bez zgody i wiedzy Rossmann SDP sp. z o.o. Do  Prokuratury Rejonowej Łódź-Bałuty złożone zostało już zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa oszustwa wraz z wnioskiem o wszczęcie postępowania karnego, popełnionego najprawdopodobniej przez podmiot z Holandii , który według zamieszczonego tam regulaminu  ma być organizatorem tego przedsięwzięcia. Okoliczności sprawy bada prokuratura.

Rossmann SDP podkreśla, że wszystkie organizowane przez niego konkursy i promocje prezentowane są tylko i wyłącznie w gazetkach promocyjnych, magazynie „Skarb”, na portalu Rossnet.pl, a także w nowo otwieranych drogeriach. Udział w nich nigdy nie wiąże się z jakimikolwiek dodatkowymi kosztami. Czytelna informacja o tym, że to Rossmann SDP Sp. z o.o. jest organizatorem konkursu zawsze znajduje się w regulaminie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

11 lutego w warszawskim klubie Bank odbyła się ekskluzywna gala firmy Rossmann z okazji otwarcia 1000. drogerii w Polsce.

Sukcesem zakończyła się akcja „Słońce dla Iskierki”" zorganizowana przez Kolastynę i Drogerie Rossmann. Zebrane pieniądze Fundacja przeznaczy na: wakacje dla dzieci chorych na nowotwór, zakup niezbędnego sprzętu medycznego oraz poradnik z dietą dla dzieci chorych onkologicznie.

X