Jesteś tutaj

Konferencja PHUP Gniezno

Dnia 12 kwietnia w budynku Collegium Europaeum w Gnieźnie odbyła się konferencja „Inwestycja w Firmę drogą do sukcesu”.

Konferencja podzielona była na dwie części, najpierw uczestnicy wzięli udział w prelekcji, a następnie w szkoleniach. Na wstępie Dyrektor Sieci „Sklep Polski” podsumował rok 2017. Ubiegły rok sieć zakończyła z liczbą 515 sklepów, z czego 120 w twardej franczyzie. Podpisano 103 nowe umowy, natomiast w 30 przypadkach zakończono współpracę. Liczba kontraktów z producentami wyniosła 126, natomiast z zewnętrznymi dostawcami 64. Sama hurtowania PHUP Gniezno zatrudnia ponad 600 osób. Zaprezentowano także film ukazujący innowacje jakie wprowadza „Sklep Polski”. Część podsumowującą zakończono przedstawieniem działań promocyjno-reklamowych.

Następnie rozpoczęto prelekcje. Wśród prelegentów znalazł się Redaktor Naczelny „Poradnika Handlowca” Rafał Boruc. Wygłosił on przemowę na temat inwestycji w człowieka, będącej podstawą funkcjonowania każdej firmy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Firma PHUP Gniezno istnieje na rynku od 30 lat, zajmując się handlem hurtowym produktami FMCG. Jest ona właścicielem sieci Sklep Polski. Swoją siecią dystrybucyjną obejmuje obszar całej Polski, po utworzeniu sklepów firma postanowiła rozwinąć nową formułę –Polski24.pl. 

Z dniem 1.06.2018 r  w PHUP Gniezno Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp. k., PHUP Gniezno Sp. z o.o. SKLEP POLSKI Sp.k. i PHUP Gniezno Sp. z o.o. nastąpiły zmiany w składzie Zarządu.

X