Jesteś tutaj

Konkurs SPAR „Piłkarskie Emocje”

14 czerwca w sklepach sieci SPAR rozpoczął się konkurs pod hasłem „Piłkarskie emocje”, w ramach którego klienci sklepów mogą wygrać nagrody związane z mundialem w Rosji.

Sieć sklepów SPAR Polska w związku z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej w Rosji ogłosiła konkurs „Piłkarskie Emocje” dla klientów sieci. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić minimum 2 z 10 konkursowych produktów zamieszczonych w jednej z trzech gazetek z wkładkami „Piłkarskie Emocje” oraz wypełnić specjalny formularz znajdujący się na stronie pilkarskieemocjespar.pl lub w każdym stacjonarnym sklepie SPAR. Autorzy najciekawszych haseł wpisanych na formularzach konkursowych otrzymają m.in. telewizory Samsung 50’, konsole Playstation 4 Slim, gry FIFA 2018 czy piłki Adidas. Warunkiem otrzymania nagrody jest zachowanie paragonu.

Konkurs „Piłkarskie Emocje” trwa do 22 lipca. Termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych upływa wraz z końcem konkursu.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Aby umilić swoim klientom okres przedświątecznych zakupów, SPAR Polska organizuje pierwszą w swojej historii loterię. Główną nagrodą jest voucher turystyczny o wartości 5 tys. zł. Loteria rusza 15 listopada br.

21 maja br. Rada Nadzorcza Spar Polska podjęła decyzję o zmianie w Zarządzie spółki i na stanowisko prezesa został powołany Robert Paździor.

X