Jesteś tutaj

Książka Biedronki „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej”

Od 13 listopada książka „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” weszła do oferty sieci Biedronka. Znaleźć w niej można mnóstwo dobrze znanych potraw, ale w nowoczesnej i bardziej zbilansowanej wersji. Są też dania mniej oczywiste, ale nadal inspirowane rodzimymi smakami i aromatami.

Klienci Biedronki w dniach 13-19 listopada mogą ją nabyć za jedyne 9,99 zł/szt. po zrobieniu jednorazowych zakupów na kwotę 99 zł z kartą lojalnościową „Moja Biedronka”.  

W książce do przyrządzenia dań używane są wyłącznie powszechnie dostępne produkty, a przepisy prezentowane są w jasny i przystępny sposób - „krok po kroku”. Ciekawostką są też znane i lubiane dania, ale zaprezentowane w jarskiej wersji, np. flaki z boczniaków.

– My Polacy coraz bardziej świadomie podchodzimy do tego, co jemy. Z drugiej strony nadal lubimy smaki polskiej kuchni. Nasza książka łączy oba te trendy. Jesteśmy pewni, że każdy, kto po nią sięgnie, zostanie zainspirowany do eksperymentowania z kuchnią polską i przyrządzania tych dań w bardziej nowoczesnym wydaniu – stwierdziła Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w Jeronimo Martins Polska S.A. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć dyskontów Biedronka planuje podnieść swoim pracownikom pensje od nowego roku. Mają one wzrosnąć o około 200-550 zł. Bonusy będą też przewidziane za pełną frekwencja w pracy.

W piątek, 15 grudnia, w Nowej Rudzie przy ulicy Piłsudskiego 33 otwarto po remoncie sklep Biedronka. Sklep w Nowej Rudzie oferuje klientom salę sprzedaży o powierzchni niemal 850 mkw. 

X