Jesteś tutaj

Książka Biedronki „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej”

Od 13 listopada książka „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” weszła do oferty sieci Biedronka. Znaleźć w niej można mnóstwo dobrze znanych potraw, ale w nowoczesnej i bardziej zbilansowanej wersji. Są też dania mniej oczywiste, ale nadal inspirowane rodzimymi smakami i aromatami.

Klienci Biedronki w dniach 13-19 listopada mogą ją nabyć za jedyne 9,99 zł/szt. po zrobieniu jednorazowych zakupów na kwotę 99 zł z kartą lojalnościową „Moja Biedronka”.  

W książce do przyrządzenia dań używane są wyłącznie powszechnie dostępne produkty, a przepisy prezentowane są w jasny i przystępny sposób - „krok po kroku”. Ciekawostką są też znane i lubiane dania, ale zaprezentowane w jarskiej wersji, np. flaki z boczniaków.

– My Polacy coraz bardziej świadomie podchodzimy do tego, co jemy. Z drugiej strony nadal lubimy smaki polskiej kuchni. Nasza książka łączy oba te trendy. Jesteśmy pewni, że każdy, kto po nią sięgnie, zostanie zainspirowany do eksperymentowania z kuchnią polską i przyrządzania tych dań w bardziej nowoczesnym wydaniu – stwierdziła Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w Jeronimo Martins Polska S.A. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Program lojalnościowy „Moja Biedronka” został wprowadzony pół roku temu. W przeciągu 6 miesięcy dołączyło do niego 5 mln osób. Oznacza to, że w przeciągu miesiąca na konto dostępne na stronie internetowej  rejestruje się prawie milion klientów sieci. Przy takim tempie sieć zyska, w przeciągu najbliższych miesięcy, największą liczbę „lojalnych” klientów. 

Małgorzata Rozenek – Majdan znana z programu „Perfekcyjna pani domu” weźmie udział w kampanii reklamowej sieci Biedronka pod hasłem „Wiosenne porządki”. 

X