Jesteś tutaj

Książka Biedronki „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej”

Od 13 listopada książka „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” weszła do oferty sieci Biedronka. Znaleźć w niej można mnóstwo dobrze znanych potraw, ale w nowoczesnej i bardziej zbilansowanej wersji. Są też dania mniej oczywiste, ale nadal inspirowane rodzimymi smakami i aromatami.

Klienci Biedronki w dniach 13-19 listopada mogą ją nabyć za jedyne 9,99 zł/szt. po zrobieniu jednorazowych zakupów na kwotę 99 zł z kartą lojalnościową „Moja Biedronka”.  

W książce do przyrządzenia dań używane są wyłącznie powszechnie dostępne produkty, a przepisy prezentowane są w jasny i przystępny sposób - „krok po kroku”. Ciekawostką są też znane i lubiane dania, ale zaprezentowane w jarskiej wersji, np. flaki z boczniaków.

– My Polacy coraz bardziej świadomie podchodzimy do tego, co jemy. Z drugiej strony nadal lubimy smaki polskiej kuchni. Nasza książka łączy oba te trendy. Jesteśmy pewni, że każdy, kto po nią sięgnie, zostanie zainspirowany do eksperymentowania z kuchnią polską i przyrządzania tych dań w bardziej nowoczesnym wydaniu – stwierdziła Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej w Jeronimo Martins Polska S.A. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sądecki boczek, karczek i szynka swojska to tradycyjne wędliny wpisane na listę Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Od 6 lutego dostępne są one w promocyjnych cenach w sieci Biedronka.

Sieć sklepów Biedronka po raz szósty będzie partnerem Welconomy Forum in Toruń. Przedstawiciel Biedronki weźmie udział w panelu dotyczącym m.in. wspierania czytelnictwa, nawiązując do trwającego właśnie konkursu „Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci”. Przy okazji sieć zaprezentuje także polskie produkty spożywcze ze swojej oferty. 

X