Jesteś tutaj

Lidl partnerem Ogólnopolskiego Programu Karty Dużej Rodziny

Sieć Lidl wspiera rodziny wielodzietne. W związku z tym od kwietnia w sklepach sieci dostępna będzie specjalna oferta dla odbiorców ogólnopolskiego Programu Karty Dużej Rodziny. Uczestnicy programu będą upoważnieni do rabatów na wybrane artykuły. Karta przysługuje niezależnie od dochodu rodzinom z min. trójką dzieci. Program jest realizowany przez Związek Dużych Rodzin Trzy Plus przy wsparciu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz partnerów  programu czyli firmy oferujące rodzinom specjalne rabaty. Od 3 do 30 kwietnia promocje dostępne będą we wszystkich sklepach Lidl w Polsce. W tych dniach posiadacze kart otrzymają 10% rabatu na świeże owoce i warzywa z Ryneczku Lidla, bakalie i mąki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od 1 marca br. 2400 zł brutto na początek, a po dwóch latach stażu pracy gwarantowany wzrost płacy do 2850 zł brutto. W przeciągu dwóch lat (2014-2016) wynagrodzenie pracownika sklepu wzrosło tym samym aż o 12%.

Kolejny sklep Lidla w Polsce otwarty zostanie już 20 października br. w Poznaniu. To już 600 obiekt tej sieci, tym razem stworzony według nowego konceptu, wyposażony w specjalne udogodnienia dla klientów i pracowników oraz nowoczesne rozwiązania ekologiczne, które dotychczas nie były standardem na polskim rynku retail. 

X