Jesteś tutaj

Lidl Polska w gronie top 100 pracodawców

Lidl Polska ponownie znalazł się w gronie najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce w badaniu Trendence Graduate Barometer – wraz z liderami w swoich branżach takimi, jak: Apple, Microsoft, Google Poland, KGHM Polska Miedź czy Deloitte. Do najlepszej setki trafiły firmy postrzegane przez studentów, absolwentów i młodych profesjonalistów jako najlepsze miejsca do rozpoczęcia i rozwoju swojej kariery zawodowej.

„Firma Lidl Polska stawia od dawna na ambitne i zaangażowane osoby – młodzi ludzie mają możliwość zdobycia doświadczenia i startu kariery, zaczynając od trzymiesięcznych płatnych stażów wakacyjnych lub biorąc udział w atrakcyjnych programach rozwojowych, po których mogą objąć stanowisko kierownicze. Jako jedna z największych firm w Polsce, Lidl oferuje studentom i absolwentom – jak i wszystkim swoim pracownikom – bardzo dobre warunki zatrudnienia, m.in. atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów” – mówi Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska. Wszystko to składa się na obraz pracodawcy, który docenia osoby zatrudnione w swojej firmie, potrafi stworzyć im dogodne warunki nie tylko do rozwoju zawodowego, ale też często osobistego, jak również buduje mocny i pozytywny wizerunek firmy, w której po prostu chce się pracować.

Prestiżowy ranking TOP 100 Pracodawców według Trendence Graduate Barometer to największe europejskie badanie opinii studentów i osób wkraczających na ścieżkę kariery zawodowej. Przeprowadzane jest w formie internetowej ankiety. W tegorocznej europejskiej edycji badania wzięło udział ponad 300 tys. osób. 20 tys. z nich wskazało najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce. Każdego roku badanie prowadzone jest łącznie w 28 krajach na całym świecie, uczestniczy w nim ponad 500 tys. studentów i absolwentów studiów na kierunkach biznesowych, inżynieryjnych oraz IT.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od listopada w sklepach Lidl dostępne są w sprzedaży jabłka grójeckie – Lidl nawiązał współpracę ze Stowarzyszeniem Sady Grójeckie na dostawę jabłek grójeckich, produktu posiadającego certyfikat unijnego rejestru jako Chronione Oznaczenie Geograficzne.

Nowa inwestycja Lidla powstanie w Gródkowie w gminie Psary. Sieć w czerwcu tego roku planuje otworzyć dziewiąte w Polsce centrum dystrybucyjne. Działka, na której działać będzie centrum ma 20 ha powierzchni. Na niej stanął magazyn o powierzchni 45 tys. mkw. W związku z nową inwestycją Lidl poszukuje pracowników, do obsadzenia jest ponad 220 miejsc pracy. 

X