Jesteś tutaj

Lidl Polska w gronie top 100 pracodawców

Lidl Polska ponownie znalazł się w gronie najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce w badaniu Trendence Graduate Barometer – wraz z liderami w swoich branżach takimi, jak: Apple, Microsoft, Google Poland, KGHM Polska Miedź czy Deloitte. Do najlepszej setki trafiły firmy postrzegane przez studentów, absolwentów i młodych profesjonalistów jako najlepsze miejsca do rozpoczęcia i rozwoju swojej kariery zawodowej.

„Firma Lidl Polska stawia od dawna na ambitne i zaangażowane osoby – młodzi ludzie mają możliwość zdobycia doświadczenia i startu kariery, zaczynając od trzymiesięcznych płatnych stażów wakacyjnych lub biorąc udział w atrakcyjnych programach rozwojowych, po których mogą objąć stanowisko kierownicze. Jako jedna z największych firm w Polsce, Lidl oferuje studentom i absolwentom – jak i wszystkim swoim pracownikom – bardzo dobre warunki zatrudnienia, m.in. atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów” – mówi Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska. Wszystko to składa się na obraz pracodawcy, który docenia osoby zatrudnione w swojej firmie, potrafi stworzyć im dogodne warunki nie tylko do rozwoju zawodowego, ale też często osobistego, jak również buduje mocny i pozytywny wizerunek firmy, w której po prostu chce się pracować.

Prestiżowy ranking TOP 100 Pracodawców według Trendence Graduate Barometer to największe europejskie badanie opinii studentów i osób wkraczających na ścieżkę kariery zawodowej. Przeprowadzane jest w formie internetowej ankiety. W tegorocznej europejskiej edycji badania wzięło udział ponad 300 tys. osób. 20 tys. z nich wskazało najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce. Każdego roku badanie prowadzone jest łącznie w 28 krajach na całym świecie, uczestniczy w nim ponad 500 tys. studentów i absolwentów studiów na kierunkach biznesowych, inżynieryjnych oraz IT.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 28 września br. o godzinie 7:00 przy ul. Nowotnej 18 zostanie otwarty czternasty sklep sieci Lidl w Gdańsku. Na klientów czeka specjalny upominek – książka kucharska z serii „Kuchnia Lidla” oraz wiele innych atrakcji.

Lidl walczy o klienta niecodziennymi promocjami.

X