Jesteś tutaj

Lidl wydaje 6. edycję książki „Rodzinna Kuchnia Lidla”

W najnowszym wydaniu „Rodzinnej Kuchni Lidla” znaleźć będzie można przepisy autorstwa Karola Okrasy, Pawła Małeckiego oraz po raz pierwszy Darii Ładochy. Książka ta różni się od poprzednich nie tylko tym, że do grona kucharzy dołączyła Daria Ładocha, ale przede wszystkim nowe wydanie jest skierowane do najmłodszych. Ma ono zachęcić do wspólnego gotowania dzieci i rodziców – Każdy, a szczególnie dziecko, potrzebuje przewodnika w życiu – mentora, wzoru do naśladowania. Bądźmy nimi dla naszych dzieci, spędzając czas razem – jak najwięcej, jak najczęściej, na przykład w kuchni. Wykorzystajmy ten czas, by poznawać i uczyć się wspólnie smaków, aromatów i tego, że rodzina to najważniejszy i najcenniejszy skarb jaki mamy –mówi Karol Okrasa, szef kuchni, autor przepisów w książce „Rodzinna Kuchnia Lidla”. W książce znajduje się 40 przepisów na dania obiadowe, śniadania, desery. Przepisy mają oznaczenia dotyczące rodzaju potraw – bez laktozy, glutenu dla wegetarian itd. oraz stopnia trudności ich wykonania. Książka, będzie dostępna w promocji w sklepach Lidl w całej Polsce od 20 marca. Aby zdobyć jeden z egzemplarzy należy zebrać 6 naklejek. Każda jest przyznawana klientowi za zakupy o wartości 50 zł. Po ich zebraniu należy dopłacić w kasie sklepu 1 grosz i odebrać książkę. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Klienci poszukujący tradycyjnych produktów wyróżniających się sprawdzonymi recepturami lub kupujący te, których unikatowy smak pamiętają jeszcze z dzieciństwa, mogą je teraz znaleźć w sklepach Lidl. Oznaczone są one logo „Skarby polskich regionów”.

Od 1 marca br. 2400 zł brutto na początek, a po dwóch latach stażu pracy gwarantowany wzrost płacy do 2850 zł brutto. W przeciągu dwóch lat (2014-2016) wynagrodzenie pracownika sklepu wzrosło tym samym aż o 12%.

X