Jesteś tutaj

Loteria „Lato z Topazem” rozstrzygnięta

To już koniec loterii „Lato z Topazem”. Przez ponad 2 miesiące rozdano setki nagród, w tym leżaki ogrodowe, bony na zakupy w Topaz, hulajnogi elektryczne i 65” telewizory. W końcu przyszła pora na najważniejsze losowanie. Wszyscy zadawali sobie pytanie, do kogo tym razem trafi nagroda główna – samochód marki Opel?

Tym razem los uśmiechnął się do przesympatycznej rodziny z Bartkowa Starego. Największym szczęśliwcem naszej loterii okazał się Pan Aleksander, który aż do momentu oficjalnego przekazania samochodu w salonie dealera firmy Opel w Siedlcach, nie mógł uwierzyć w swoje szczęście.

– Brakuje mi słów, żeby opisać to, co teraz czuję. Wielokrotnie brałem udział w różnych loteriach, a szczęście uśmiechnęło się do mnie właśnie tutaj, w sieci sklepów, które na co dzień mam blisko mojego domu – mówił Pan Aleksander.

W odbiorze nagrody Panu Aleksandrowi towarzyszyła żona.

– Jestem ciągle w głębokim szoku! Spośród prawie 450 tys. kuponów został wylosowany właśnie nasz!  Nigdy nie wierzyłam w tego typu loterie, ale teraz już jestem pewna, że żeby wygrać trzeba grać! – dodała ucieszona żona Pana Aleksandra.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Spółka GH PL Plus, wspólne przedsięwzięcie Bać Pol, Piotr i Paweł oraz Topaz, nie zwalnia tempa. Na ostatnim posiedzeniu Rady Nadzorczej, w której zasiadają patroni aliansu strategicznego (czyli Leszek Bać, Zbigniew Paczóski oraz Piotr Woś), potwierdzono średniookresowe plany rozwoju oraz zatwierdzono niezbędne do ich realizacji środki. W związku z tym zarząd w osobach prezesa Waldemara Mirocha oraz wiceprezesa Tadeusza Rysiukiewicza, może zdecydowanie przyspieszyć działania operacyjne spółki.

Topaz przygotował dla swoich klientów loterię zakupową, która ma rozpocząć się 12 stycznia br. Zwycięzcy odbiorą bony na darmowe zakupy. Jest to druga tego typu akcja tej sieci.

X