Jesteś tutaj

Loteria „Lato z Topazem” rozstrzygnięta

To już koniec loterii „Lato z Topazem”. Przez ponad 2 miesiące rozdano setki nagród, w tym leżaki ogrodowe, bony na zakupy w Topaz, hulajnogi elektryczne i 65” telewizory. W końcu przyszła pora na najważniejsze losowanie. Wszyscy zadawali sobie pytanie, do kogo tym razem trafi nagroda główna – samochód marki Opel?

Tym razem los uśmiechnął się do przesympatycznej rodziny z Bartkowa Starego. Największym szczęśliwcem naszej loterii okazał się Pan Aleksander, który aż do momentu oficjalnego przekazania samochodu w salonie dealera firmy Opel w Siedlcach, nie mógł uwierzyć w swoje szczęście.

– Brakuje mi słów, żeby opisać to, co teraz czuję. Wielokrotnie brałem udział w różnych loteriach, a szczęście uśmiechnęło się do mnie właśnie tutaj, w sieci sklepów, które na co dzień mam blisko mojego domu – mówił Pan Aleksander.

W odbiorze nagrody Panu Aleksandrowi towarzyszyła żona.

– Jestem ciągle w głębokim szoku! Spośród prawie 450 tys. kuponów został wylosowany właśnie nasz!  Nigdy nie wierzyłam w tego typu loterie, ale teraz już jestem pewna, że żeby wygrać trzeba grać! – dodała ucieszona żona Pana Aleksandra.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W październiku br. sieć zakończyła swoją loterię „101 tysiaków”. W ten sposób sieć chciała zachęcić klientów do zakupów w swoich sklepach. 

Valkea wydała dla sieci sklepów Topaz pierwszą w Polsce interaktywną książkę kucharską „Polska na Widelcu Mistrza Kuchni Jarosława Roszaka”, której tematem przewodnim jest podróż po kulinarnej mapie naszego kraju. Autorem przepisów jest tytułowy szef kuchni Jarosław Roszak. 

X