Jesteś tutaj

Maskotki z Chaty Polskiej

Od 16 listopada, w wybranych sklepach Chaty Polskiej w ramach programu "Zyskuję z Chatą" rusza akcja zdobywania pluszaków – Bajeczna Ekipa DreamWorks. Dziesiątki tysięcy  kolorowych bohaterów ze  znanych i lubianych bajek  czekają  już w sklepach, na specjalnie oznakowanych standach.

Paczka przyjaciół, która zamieszkała w Chacie Polskiej to: Trolle: Poppy i Mruk, Szczerbatek, Tygrysica, Po, Shifu,  Król Julian, lew Alex, hipopotam Gloria, Shrek, Osioł, Kot w butach. To ulubione postaci znanych bajek, nie tylko najmłodszych Klientów sieci.

Zdobycie zabawek jest bardzo proste - rób zakupy, zbieraj punkty i zgarniaj bohaterów Dreamworks. Wystarczy zrobić zakupy i gromadzić punkty na karcie Zyskuję z Chatą. Już  150 punktów daje możliwość  odbioru zabawki ( z dopłatą 14,99 zł), a zgromadzenie 550 pkt przy dopłacie już tylko 1zł. Dla wszystkich zainteresowanych zakupem istnieje  możliwość nabycia maskotki w cenie regularniej 39,99 zł.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Organizowana w dniach 21 kwietnia – 15 czerwca br., czyli w okresie Mistrzostw Europy w piłce nożnej, akcja ma na celu nagrodzić lojalnych Klientów, podwyższyć koszyk zakupowy i zwiększyć częstotliwość zakupów. Zgodnie ze strategią Blisko. Lokalnie. Naturalnie. poprzez ufundowane w loterii wakacyjne kolonie, Chata Polska chce zacieśnić więź z lokalną społecznością.

Trwa loteria Chaty Polskiej „Kibicujemy mistrzyniom zakupów” w której do wygrania jest aż 250 nagród: superkolonie dla dzieci, wyjazdy do SPA i zestawy sportowe. Za każde 20 zł wydane w Chacie Polskiej można odebrać naklejkę. Za zakup produktu promocyjnego można odebrać dodatkową naklejkę. Po uzbieraniu 10 naklejek, wypełnieniu kuponu należy je wrzucić do urny przy kasie.

X

Przeczytaj również