Jesteś tutaj

Maskotki z Chaty Polskiej

Od 16 listopada, w wybranych sklepach Chaty Polskiej w ramach programu "Zyskuję z Chatą" rusza akcja zdobywania pluszaków – Bajeczna Ekipa DreamWorks. Dziesiątki tysięcy  kolorowych bohaterów ze  znanych i lubianych bajek  czekają  już w sklepach, na specjalnie oznakowanych standach.

Paczka przyjaciół, która zamieszkała w Chacie Polskiej to: Trolle: Poppy i Mruk, Szczerbatek, Tygrysica, Po, Shifu,  Król Julian, lew Alex, hipopotam Gloria, Shrek, Osioł, Kot w butach. To ulubione postaci znanych bajek, nie tylko najmłodszych Klientów sieci.

Zdobycie zabawek jest bardzo proste - rób zakupy, zbieraj punkty i zgarniaj bohaterów Dreamworks. Wystarczy zrobić zakupy i gromadzić punkty na karcie Zyskuję z Chatą. Już  150 punktów daje możliwość  odbioru zabawki ( z dopłatą 14,99 zł), a zgromadzenie 550 pkt przy dopłacie już tylko 1zł. Dla wszystkich zainteresowanych zakupem istnieje  możliwość nabycia maskotki w cenie regularniej 39,99 zł.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Już drugi sezon letni w Wiciach k/Darłówka i Boszkowie w woj. wielkopolskim działają sklepy Chaty Polskiej. 

W sobotę, 29 sierpnia br. w C.H. Fala, w al. Wyzwolenia 44 a został otwarty pierwszy sklep Chaty Polskiej w Szczecinie. Okazje cenowe i wyjątkowa oferta to tylko jedne z wielu atrakcji jakie otrzymali Klienci sklepu.

X