Jesteś tutaj

Mila obchodzi 3. urodziny

Sieć Mila obchodzi 3. urodziny. Z tej okazji 15 stycznia 2018 r. w sklepach sieci wystartuje akcja „Urodziny na 6!”. Ponadto w styczniu przygotowano również wiele „urodzinowych hitów” – atrakcyjnych produktów w specjalnych, obniżonych cenach. Promocji nie zabraknie też w urodzinowym katalogu, który prezentować będzie ofertę dostępną w sieci od 30.01.2018. Mila S.A. posiada blisko 200 sklepów na terenie całego kraju. Supermarkety Mila oferują bogaty asortyment świeżych warzyw i owoców, wędlin, mięs i różnorodnych serów oraz ciast. Mila stawia na rzetelną, przyjazną i miłą obsługę (stąd hasło: „Zakupy, aż miło!”).

Kategoria: 

Podobne artykuły

Supermarkety typu proximity Mila, odnotowują wzrost sprzedaży w dotychczas zmodernizowanych sklepach. 2 marca w Płocku uruchomiono piąty sklep, który przeszedł remodeling. W obiekcie, podobnie jak w czterech pozostałych, odnowiono stoiska: cukierniczo-piekarnicze, mięsno-wędliniarskie oraz samoobsługowe stoisko alkoholowe. 

Spółka market-Detal otwiera pierwszy sklep Mila w Słubicach. Supermarket zlokalizowany jest przy ulicy Kopernika 5, a swoją działalność rozpocznie już w najbliższą sobotę 18 kwietnia.

X