Jesteś tutaj

Netto Arena w Szczecinie

Sieć sklepów Netto została sponsorem tytularnym hali sportowo-widowiskowej w Szczecinie. Kontrakt podpisano na trzy lata, w tym czasie obiekt będzie nosił nazwę Netto Arena.

Kwota za jaką firma nabyła prawo do nazwy hali nie została ujawniona . Prezydent miasta, Piotr Krzystek zaznaczył jednak, że jest ona satysfakcjonująca dla miasta, a środki z niej uzyskane zostaną przeznaczone na rozwój sportu.

Hala pozostawała bez sponsora tytularnego od sierpnia 2017 r., gdy wygasła umowa z Grupą Azoty, która nie zdecydowała się na jej przedłużenie.

W obiekcie przy ul. Szafera regularnie rozgrywają swoje mecze siatkarze Espadonu Szczecin i koszykarze King Wilki Morskie Szczecin.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Kategoria: 

Podobne artykuły

Rada Funduszu wybrała kolejnych 9 młodych i ambitnych zwycięzców reprezentujących różne dyscypliny sportowe. Każdy z nich otrzyma 10 000 zł na realizację swoich sportowych marzeń. Fundusz „Skok w marzenia” to wspólna inicjatywa Fundacji Moniki Pyrek oraz sieci handlowej Netto, której celem jest wsparcie kariery młodych i zdolnych sportowców.

28 czerwca w sklepie Netto przy ul. Żeromskiego w Sulęcinie (woj. lubuskie)  każdy chętny będzie mógł za darmo sprawdzić, jaki ma poziom cukru we krwi i czy nie zagraża mu cukrzyca. Akcja jest częścią kampanii profilaktycznej „Zatrzymać cukrzycę” prowadzonej od czterech lat przez sieć handlową Netto.

X

Przeczytaj również