Jesteś tutaj

Netto Arena w Szczecinie

Sieć sklepów Netto została sponsorem tytularnym hali sportowo-widowiskowej w Szczecinie. Kontrakt podpisano na trzy lata, w tym czasie obiekt będzie nosił nazwę Netto Arena.

Kwota za jaką firma nabyła prawo do nazwy hali nie została ujawniona . Prezydent miasta, Piotr Krzystek zaznaczył jednak, że jest ona satysfakcjonująca dla miasta, a środki z niej uzyskane zostaną przeznaczone na rozwój sportu.

Hala pozostawała bez sponsora tytularnego od sierpnia 2017 r., gdy wygasła umowa z Grupą Azoty, która nie zdecydowała się na jej przedłużenie.

W obiekcie przy ul. Szafera regularnie rozgrywają swoje mecze siatkarze Espadonu Szczecin i koszykarze King Wilki Morskie Szczecin.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ten rok inwestycyjny sieć handlowa Netto zakończy liczbą 334 placówek w Polsce. 18 grudnia duński dyskonter otworzył sklep w Łaziskach Górnych na Śląsku.

Ani chwili odpoczynku nie miały pielęgniarki wykonujące bezpłatne badania poziomu cukru we krwi klientom nowego sklepu Netto w Świdnicy przy ulicy Pańskiej 2A (woj. dolnośląskie). Aż 450 osób skorzystało z możliwości sprawdzenia, czy nie zagraża im cukrzyca.

X