Jesteś tutaj

Netto Arena w Szczecinie

Sieć sklepów Netto została sponsorem tytularnym hali sportowo-widowiskowej w Szczecinie. Kontrakt podpisano na trzy lata, w tym czasie obiekt będzie nosił nazwę Netto Arena.

Kwota za jaką firma nabyła prawo do nazwy hali nie została ujawniona . Prezydent miasta, Piotr Krzystek zaznaczył jednak, że jest ona satysfakcjonująca dla miasta, a środki z niej uzyskane zostaną przeznaczone na rozwój sportu.

Hala pozostawała bez sponsora tytularnego od sierpnia 2017 r., gdy wygasła umowa z Grupą Azoty, która nie zdecydowała się na jej przedłużenie.

W obiekcie przy ul. Szafera regularnie rozgrywają swoje mecze siatkarze Espadonu Szczecin i koszykarze King Wilki Morskie Szczecin.

Źródło: Gazeta Wyborcza

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od początku marca klienci od poniedziałku do soboty mogą robić zakupy już od 6 rano. Wydłużenie godzin pracy sklepów to odpowiedź sieci Netto na rosnące potrzeby klientów w tym zakresie.

Z tej okazji sieć handlowa przygotowała specjalny program lojalnościowy dla dzieci, które lubią gotować. Twarzą programu jest Natalia Paździor, zwyciężczyni pierwszej edycji MasterChef Junior. Akcja rozpocznie się  27 lutego. 

X

Przeczytaj również