Jesteś tutaj

Netto: Rekord badań w Świdnicy

Ani chwili odpoczynku nie miały pielęgniarki wykonujące bezpłatne badania poziomu cukru we krwi klientom nowego sklepu Netto w Świdnicy przy ulicy Pańskiej 2A (woj. dolnośląskie). Aż 450 osób skorzystało z możliwości sprawdzenia, czy nie zagraża im cukrzyca. Nasz dyżur profilaktyczny w Świdnicy był częścią trwającej już od pięciu lat kampanii społecznej Zatrzymać Cukrzycę. Poprzez nią sieć handlowa Netto propaguje wiedzę na temat tej choroby, sposobów zapobiegania jej, namawia do aktywnego trybu życia.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W najbliższą sobotę i niedzielę w 15 sklepach Netto będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. To pierwsza tura akcji, jaką pracownicy Netto w ramach wolontariatu zorganizowali na rzecz swojego kolegi Edwarda Zabłockiego, który choruje na ostrą postać białaczki szpikowej.

Netto podsumowuje zbiórki darów dla potrzebujących, sieć jak co roku przed świętami, wzięła udział w wielu akcjach charytatywnych organizowanych w sklepach. Dzięki pracy wolontariuszy, zaangażowaniu  pracowników Netto oraz klientów, dary trafiły do wielu polskich domów. 

X