Jesteś tutaj

Nominacja nowego wiceprezesa zarządu Carrefour Polska

Jadwiga Zientara objęła stanowisko wiceprezesa zarządu Carrefour Polska, z odpowiedzialnością za obszar finansów, nieruchomości komercyjnych oraz ekspansji.

Jadwiga Zientara jest związana z Carrefour Polska od 1999 r. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, posiada także dyplom IMD Business School. Od 2014 r. zajmowała stanowisko dyrektora finansowego w randze członka zarządu, a poprzednio dyrektora działu księgowości i projektów finansowych.

Robert Noceń, dotychczasowy wiceprezes oraz sekretarz generalny, zrezygnował z pełnionej funkcji. Tymczasowo obowiązki Roberta Nocenia przejęli inni członkowie zarządu Carrefour Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W ramach projektu „Go Agri Bio”, realizowanego przez Społeczny Instytut Ekologiczny, przygotowany został portal www.jakzostacrolnikiemeko.pl, który stanowi kompendium wiedzy na temat procesu konwersji. Działania w ramach tej inicjatywy finansowane są z grantu Fundacji Carrefour. 

15 lutego br. z okazji Światowego Dnia Chorego Caritas zorganizował bezpłatne badania w Poradni Specjalistycznej na terenie szpitala w Szczecinie. Wydarzenie wspierał Carrefour, który ufundował poczęstunek dla wszystkich przybyłych.

X