Jesteś tutaj

Nowa stacja Grupy Pieprzyk w Kaliszu

Otwarto kolejną stację pod szyldem Moc Jakość Zysk, należącą do Grupy Pieprzyk. Znaleźć ją można w Kaliszu, przy ul. Obozowej 4. Jest to już drugi obiekt w tym mieście – pierwszy mieści się przy ul. Wojska Polskiego obok dużego marketu budowlanego. Oferta dla kierowców dotyczy sprzedaży oleju napędowego, benzyny bezołowiowej, gazu LPG oraz AdBlue z dystrybutora.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 6 listopada 2019 r. w Kędzierzynie Koźlu przy ul. Gazowej 3a została uruchomiona nowa stacja pod szyldem Moc Jakość Zysk, należąca do Grupy Pieprzyk. Na tym niewielkim obiekcie sąsiadującym z dwoma placówkami dyskontowymi zatankować  można olej napędowy i benzynę bezołowiową Pb95. To 88. stacja należąca do sieci.

Fundacja Instytut Badań Rynkowych i Społecznych opracowała raport pt. „Analiza postrzegania stacji paliw w Polsce”. Zgodnie z danymi z raportu, Orlen cieszy się najwyższym wskaźnikiem zaufania wśród wszystkich marek paliwowych ujętych w badaniu. Na zaufanie wskazały osoby korzystające z oferty pozapaliwowej jak również kierowcy tankujący paliwo.

X