Jesteś tutaj

Nowoczesny supermarket sieci POLOmarket otwarto w Koronowie

W miniony piątek 26 października br. sieć POLOmarket oddała do użytku nowoczesny obiekt handlowy w Koronowie (woj. kujawsko-pomorskie). To druga placówka sieci zlokalizowana w tej miejscowości. W uroczystym otwarciu uczestniczył zarząd sieci z Prezesem Marcinem Sową. Placówka przy ul. Szosa Kotomierska została zbudowana od podstaw, mieści się w obszernym centrum handlowym, zarządzanym przez POLOmarket. Na razie działa tylko sklep, pozostała część obiektu zostanie uruchomiona na początku grudnia. Będzie tam Media Expert (sprzęt rtv i agd), Rossmann (kosmetyki i chemia gospodarcza) oraz sklep sieci Kik (odzież oraz artykuły wyposażenia mieszkań). W ten sposób klienci odwiedzający sklep POLOmarket będą mogli w jednym miejscu dokonać kompleksowych zakupów. Na te potrzeby zorganizowano przed obiektem obszerny parking. Budowę centrum rozpoczęto w kwietniu br.

            Sam sklep sieci POLOmarket posiada 750 mkw. powierzchni sali sprzedaży. Zatrudnia 22 osoby. Został zaprojektowany wg nowoczesnej koncepcji zagospodarowania przestrzeni handlowej, m.in. ma wydzieloną powierzchnię umożliwiającą spożycie po udanych zakupach słodkiego deseru, gorących posiłków typu hot dog, zapiekanka czy pizza i wypicie dobrej kawy z ekspresu. Nowinki techniczne, na które warto zwrócić uwagę to technologia CO2 zastosowana w urządzeniach chłodniczych oraz inteligentne energooszczędne oświetlenie ledowe. Wnętrze sklepu wyposażono m.in. w regały umożliwiające sprzedaż asortymentu w większych opakowaniach. Otwarciu supermarketu i pierwszym godzinom handlu towarzyszyły od samego rana tłumy klientów, a zdaniem przedstawicieli sieci obiekt ma szansę stać się placówką handlową pierwszego wyboru w Koronowie.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Polska sieć supermarketów POLOmarket nie spoczęła na laurach i już po tygodniu od otwarcia wyremontowanego sklepu w Piotrkowie Trybunalskim udostępnia klientom kolejny obiekt po gruntownej modernizacji. Tym razem nowe oblicze zyskał POLOmarket w Lwówku Śląskim. Podczas remontu został on powiększony i zmodernizowany.

W ostatnich tygodniach POLOmarket otworzył 4 nowe sklepy – w Łowiczu, Koronowie, Pyzdrach i Koszalinie. Jednocześnie, poza otwarciami nowych obiektów, sieć od początku roku zmodernizowała już ponad 60 swoich placówek.

X