Jesteś tutaj

Nowy sklep Lidl w Krakowie

17 maja przy ul. Zygmunta Glogera 26 otwarty został 18. sklep sieci Lidl w Krakowie. Nowy sklep sieci ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ok. 1300 mkw. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało ponad 20 osób.

Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z parkingu na 101 miejsc. W placówce wykorzystano ekologiczne rozwiązania, m.in.: instalację ogrzewania wykonaną w oparciu o gruntowe pompy ciepła, odzysk ciepła z urządzeń chłodniczych, energooszczędne oświetlenie LED.

W sklepie będzie można znaleźć oprócz standardowej oferty także ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od 3 listopada br. w sklepach sieci Lidl pojawi się dodatkowa oferta krajowych produktów podczas Tygodnia Polskiego. 

Zakończył się XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już po raz siódmy inicjatywę wspierała sieć sklepów Lidl. Tylko w tym roku przekazaliśmy rekordową sumę 2,2 mln zł od klientów, pracowników oraz zarządu firmy.

X

Przeczytaj również