Jesteś tutaj

Nowy sklep w sieci Livio oddział Kielce

Sieć Livio liczy obecnie 2240 placówek handlowych. Rok 2017 został zamknięty ponad 8% dynamiką wzrostu ilości jednostek handlowych. Plany Livio na ten rok to przede wszystkim rozwój organiczny, kontynuacja loterii-zdrapki, uruchomienie projektów promocji kuponowych oraz działania w ramach Uniwersytetu Przedsiębiorczości. Do sieci Livio Oddział Kielce dołączył nowy sklep Livio Market w Chęcinach. Sklep o powierzchni 60 mkw. posiada stoisko mięsne, jak również wydzielone stoiska warzywne, nabiałowe i piekarnicze. Funkcjonalność i przestronność wnętrza zapewnia każdemu klientowi dogodne warunki podczas robienia codziennych zakupów. Atutem sklepu jest również miły personel, który zawsze chętnie służy swoją pomocą i fachowym doradztwem. Oddział Kielce posiada pod znakiem Livio 164 sklepy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

W styczniu sieć LD Holding powiększyła się o 6 sklepów w formacie express w woj. lubelskim. Sklepy pod znakiem Livio sukcesywnie powiększają ilość placówek również w regionie łódzkim. W najbliższych dniach zostanie uruchomiony nowy sklep Livio Top w Sieradzu. Będzie to 220 sklep zrzeszony w ramach franczyzy LD Holding w oddziale łódzkim. 

Pod koniec kwietnia odbyło się otwarcie sklepu w formacie Livio w miejscowości Niekursko. Sklep zlokalizowany jest przy głównej drodze. Właściciele to Katarzyna Wardak wraz z siostrą Ewą Grześ oraz mamą Anną Nijak.

X