Jesteś tutaj

Otwarcie pierwszego sklepu ALDI w Starej Iwicznej

W środę, 4 września nastąpiło oficjalne otwarcie sklepu ALDI w Starej Iwicznej w N-Parku przy ulicy Nowej 4B. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji jak festiwal grillowy, kącik animacyjny dla najmłodszych, degustacje flagowych produktów ALDI czy liczne promocje sięgające nawet 50%. Świętowanie trwać będzie 3 dni, w każdym dniu przewidziano inne atrakcje. Łączna powierzchnia nowego sklepu wynosi około 1400 mkw.

– Cieszymy się z premiery marki ALDI w N-Parku w Starej Iwicznej, liczymy na to, że staniemy się sklepem codziennych zakupów dla mieszkańców okolicznych osiedli, a także dla klientów N-Parku, którzy zgłaszali zapotrzebowanie w tym miejscu na dyskont spożywczy, by przy okazji odwiedzin centrum handlowego dokonać też zakupów spożywczych – komentuje Maria Rutkowska, Kierownik Ekspansji ALDI.

Przed nowo otwartym sklepem klienci mogą wziąć udział w festiwalu grillowym w godzinach 10-16. W sklepie czekają na nich również degustacje świeżych produktów. Jednocześnie skorzystają z promocji cenowych wynoszących nawet 50%, a także otrzymają upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiono specjalną strefę z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo, która będzie czynna w godzinach 11-19.

W czwartek na klientów czekają degustacje asortymentu świeżego, w tym pieczywa, owoców i warzyw. W tym dniu sieć przewidziała dedykowaną promocję - 20 % zniżki na pieczywo wypiekane na miejscu.

Piątek, 6 września będzie dniem dla rodzin z atrakcjami takimi jak malowanie buziek i balonowe zoo, stanowisko kreatywne, a także degustacja słodyczy, soków i napoi. Ponad 50 artykułów dla dzieci będzie można w tym dniu nabyć 20 % taniej.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o nowy koncept wizualny, gwarantujący intuicyjne zakupy w przyjaznym otoczeniu. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność nowego sklepu. W trakcie zakupów na klientów czekają liczne udogodnienia, jak np. krajalnica do chleba czy małe wózki dla dzieci, a także pokój matki z dzieckiem czy toaleta dla klientów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ożywienie gospodarcze w wielu regionach świata sprzyja globalnym sprzedawcom detalicznym. Przychody 250 największych detalistów na świecie wyniosły w ubiegłym roku obrotowym 4,4 biliona dolarów. Rok do roku był to wzrost o 4,1 proc. 

Aldi otworzyło nowy sklep mający około 240 mkw. Placówka w pomniejszonym formacie funkcjonuje na dworcu w szwajcarskiej Lozannie, jej głównym zadaniem jest obsługa podróżnych.

X

Przeczytaj również