Jesteś tutaj

Otwarcie pierwszego sklepu Lidl w Brzezinach

Dzisiaj, 21 marca przy ul. Waryńskiego 1 otwarty został pierwszy sklep sieci Lidl Polska w Brzezinach. Nowy obiekt ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1300 mkw. Zostało w nim zatrudnionych 20 osób.

W okresie od czwartku 21 marca do niedzieli 31 marca wiele artykułów objętych zostało specjalnymi promocjami cenowymi. W sklepie Lidl w Brzezinach znaleźć można ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce klienci mogą nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego.

Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, mogą poczęstować się hot-dogami oraz pyszną kawą i herbatą. Dla pierwszych stu gości czekają gadżety reklamowe.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dziś w Legnicy został otwarty trzeci sklep sieci Lidl. W okresie od czwartku 22 czerwca do niedzieli 2 lipca wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. W sklepie Lidl w Legnicy znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się  średnio trzy razy w  tygodniu. 

 

 

Wczoraj „Poradnik Handlowca” informował o słabej sprzedaży produktów spożywczych przez Internet. Dzisiaj z Lidla docierają informację o wycofaniu ze swojego sklepu internetowego żywność.

X