Jesteś tutaj

Otwarcie POLOmarketu w Gdańsku

17 lipca w galerii handlowej przy ul. Spacerowej 65 w Gdańsku zostanie otwarty nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje oraz promocje na wybrane produkty.

Powierzchnia handlowa nowego supermarketu to ponad 500 m2. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska
z owocami i warzywami, nabiałem oraz wędlinami i mięsem, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. Dostępny będzie również alkohol.

W dniu otwarcia na pierwszych 100 klientów czekają słodkie upominki. W godz. 7.00 – 14.45 prowadzony będzie również konkurs. Ponadto klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

POLOmarket przy ul. Spacerowej 65 otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00, natomiast w niedzielę w godzinach 8.00-20.00. Obok sklepu znajduje się dogodny parking. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

W ofercie produktów bezglutenowych dostępnych od marca w sieci sklepów POLOmarket dostępne będą m.in. innymi makarony, ciasta, galaretki, budynie i płatki śniadaniowe.

Wypowiedzenie umowy dotyczące działania sieci Polomarket w GH PL Plus nastąpiło pod koniec listopada 2016 r. Wypowiedzenie ma obowiązywać przez rok, po tym czasie kierownictwo sieci podejmie ostateczną decyzją w sprawie odłączenia się od Grupy. 

X