Jesteś tutaj

Otwarcie POLOmarketu w Gdańsku

17 lipca w galerii handlowej przy ul. Spacerowej 65 w Gdańsku zostanie otwarty nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje oraz promocje na wybrane produkty.

Powierzchnia handlowa nowego supermarketu to ponad 500 m2. Sklep będzie prowadził sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska
z owocami i warzywami, nabiałem oraz wędlinami i mięsem, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. Dostępny będzie również alkohol.

W dniu otwarcia na pierwszych 100 klientów czekają słodkie upominki. W godz. 7.00 – 14.45 prowadzony będzie również konkurs. Ponadto klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

POLOmarket przy ul. Spacerowej 65 otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00, natomiast w niedzielę w godzinach 8.00-20.00. Obok sklepu znajduje się dogodny parking. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

17 października podpisano akt notarialny na mocy którego  spółka POLOmarket sp. z o.o. stała się udziałowcem spółki GH PL Plus sp. z o.o.

Polska sieć supermarketów POLOmarket nie spoczęła na laurach i już po tygodniu od otwarcia wyremontowanego sklepu w Piotrkowie Trybunalskim udostępnia klientom kolejny obiekt po gruntownej modernizacji. Tym razem nowe oblicze zyskał POLOmarket w Lwówku Śląskim. Podczas remontu został on powiększony i zmodernizowany.

X