Jesteś tutaj

Otwarcie POLOmarketu w Wadowicach

1 czerwca w Wadowicach został otwarty nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Sklep znajduje się w nowym budynku wolnostojącym, wyposażonym w klimatyzację. Powierzchnia handlowa nowej placówki to około 600 m2. POLOmarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie znajdą się stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. Dostępny jest również alkohol. Sklep jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych oraz matek z wózkami dziecięcymi. Dla klientów przygotowano przestronny parking, mieszczący około 75 samochodów (w tym również miejsca dostosowane dla osób niepełnosprawnych).

W sklepie znalazło zatrudnienie 20 osób, głównie mieszkańców Wadowic i okolic. Poszukiwani są jeszcze pracownicy na stanowisko kasjera-sprzedawcy. CV można składać u kierownika sklepu. 

W tym samym budynku działać będzie również salonik prasowy. W późniejszym czasie otwarta zostanie również apteka.

Kategoria: 

Podobne artykuły

5 sierpnia zostanie otwarty we Wrześni przy Szosie Witkowskiej 1L nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje oraz promocje na wybrane produkty.

Po trzech latach działań na rzecz polskich przedsiębiorców, przedstawiciele polskiego handlu podjęli decyzję o wygaszaniu działalności w ramach Forum Polskiego Handlu. Organizacja zrzeszała kilkanaście firm branży handlowej z wyłącznie polskim kapitałem, a jej zadaniem była m.in. promocja polskiego handlu, udział w pracach legislacyjnych istotnych dla przedsiębiorców oraz ochrona praw i reprezentowanie interesów jej członków wobec władz.

X

Przeczytaj również