Jesteś tutaj

PEPCO wśród najemców Centrum Handlowego Auchan Swadzim

Do grona najemców Centrum Handlowego Auchan Swadzim dołączyła marka PEPCO. W salonie o powierzchni ponad 460 mkw. klienci znajdą bogaty asortyment mody dla całej rodziny oraz dodatki i produkty do domu.

– Zależy nam, żeby oferta naszego centrum handlowego powiększała się o nowe marki, poszukiwane przez klientów. Taką marką jest PEPCO i cieszymy się, że jej właściciel zdecydował się na ulokowanie swojego salonu w naszym obiekcie – mówi Karina Slawik-Koźlik, property manager w Centrum Handlowym Auchan Swadzim.

Salon PEPCO otwarty w Centrum Handlowym Auchan Swadzim zajął lokal o powierzchni ponad 460 mkw. W ofercie sklepu można znaleźć odzież dla całej rodziny i produkty dla domu w korzystnych cenach. Klienci mogą wybierać spośród bogatego asortymentu odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, a także modnych dodatków oraz zabawek. W ofercie sklepu znajdują się również tekstylia, zastawa stołowa, akcesoria do kuchni i łazienki oraz artykuły dekoracyjne i ułatwiające przechowywanie. 

Centrum Handlowym Auchan Swadzim zarządza i za komercjalizację odpowiada Ceetrus Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kontynuując zmiany organizacyjne oraz przyspieszając transformację pod jednym wspólnym szyldem, nastąpiły zmiany we władzach spółki Auchan Polska. Nowym Prezesem Zarządu Auchan Polska został mianowany Gerard Gallet, reprezentując Auchan jako Dyrektor Generalny Kraju.

Ceetrus Polska rozpoczął skierowaną do rodzin akcję pod hasłem „Bezpieczne lato”, która odbędzie się w 17 Centrach Handlowych Auchan w całej Polsce. Od końca maja do lipca na dzieci odwiedzające galerie handlowe wraz z rodzicami czeka ponad 26 tysięcy kolorowych bezpłatnych opasek na rękę z miejscem do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów.

X