Jesteś tutaj

Pierwsze Targi Regionalne Rabat Detal w 2017 za nami

5 października odbyły się pierwsze w 2017 roku Targi Regionalne sieci sklepów Rabat Detal. Ponad 30 wystawców z branży FMCG wraz z franczyzobiorcami z regionu północny zachód miało okazję spotkać się w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym. Konwencja Targów miała charakter biznesowy i integracyjny. W pierwszej części odbywały się negocjacje i zamówienia z licznymi degustacjami. Nie zabrakło również licznych prezentacji firm wraz ze szkoleniami instruktarzowymi.

Druga część miała charakter integracyjno-rozrywkowy, podczas kolacji bankietowej nie zabrakło gości specjalnych. Mieliśmy okazję gościć Krzysztofa Skibę, który jak zawsze, świetnie poprowadził wieczorny bankiet. Z atrakcji dodatkowych wystąpiła również Anna Filipowska, zdobywczyni 3-go miejsca w telewizyjnym show „Mam talent”, która zaprezentowała fantastyczny pokaz akrobatyczny – handbalancing, czyli taniec na rękach. Nie zabrakło również naszego honorowego patrona medialnego – Poradnika Handlowego oraz videorelacji kręconej przez Marię Sikorską z programu Agro Pasja, emitowanej na antenie Polsat News i Polsat News 2.  

Emocji i dobrej zabawy było sporo. Tymczasem kolejna edycja Targów Regionalnych – tym razem w regionie południowy – zachód, odbędzie się w Karpaczu 26-go października.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Franczyzowa sieć detaliczna Rabat Detal, licząca około 1200 sklepów, co roku organizuje targi centralne dla wszystkich swoich franczyzobiorców oraz cykl targów regionalnych. Pierwsze tegoroczne targi z tego cyklu (dla regionu Wielkopolska) właśnie odbyły się w dniach 4-5 października br. w Licheniu Starym koło Konina.

W czwartek, 5 października, w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym rozpoczęły się targi sieci sklepów Rabat Detal, regionu wielkopolskiego. W imprezie udział bierze kilkudziesięciu wystawców współpracujących z siecią.

X