Jesteś tutaj

Pierwsze Targi Regionalne Rabat Detal w 2017 za nami

5 października odbyły się pierwsze w 2017 roku Targi Regionalne sieci sklepów Rabat Detal. Ponad 30 wystawców z branży FMCG wraz z franczyzobiorcami z regionu północny zachód miało okazję spotkać się w Hotelu 500 w Tarnowie Podgórnym. Konwencja Targów miała charakter biznesowy i integracyjny. W pierwszej części odbywały się negocjacje i zamówienia z licznymi degustacjami. Nie zabrakło również licznych prezentacji firm wraz ze szkoleniami instruktarzowymi.

Druga część miała charakter integracyjno-rozrywkowy, podczas kolacji bankietowej nie zabrakło gości specjalnych. Mieliśmy okazję gościć Krzysztofa Skibę, który jak zawsze, świetnie poprowadził wieczorny bankiet. Z atrakcji dodatkowych wystąpiła również Anna Filipowska, zdobywczyni 3-go miejsca w telewizyjnym show „Mam talent”, która zaprezentowała fantastyczny pokaz akrobatyczny – handbalancing, czyli taniec na rękach. Nie zabrakło również naszego honorowego patrona medialnego – Poradnika Handlowego oraz videorelacji kręconej przez Marię Sikorską z programu Agro Pasja, emitowanej na antenie Polsat News i Polsat News 2.  

Emocji i dobrej zabawy było sporo. Tymczasem kolejna edycja Targów Regionalnych – tym razem w regionie południowy – zachód, odbędzie się w Karpaczu 26-go października.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tegoroczne Targi Centralne odbędą się, podobnie jak w ubiegłym roku, w Hotelu Gołębiewski w Wiśle w terminie 8-9 czerwca. Udział w wydarzeniu zapowiedziało już ok. 500 gości i ok. 70 wystawców. Impreza podzielona będzie na dwie części: handlową i konferencyjną. 

Do targów regionu południowego sieci Rabat Detal pozostało już tylko kilka dni. Odbędą się one w dniach 9-10 listopada w Szczyrku, w Hotelu Klimczok. Targi Regionalne sieci Rabat Detal to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy.

X

Przeczytaj również