Jesteś tutaj

Piotr i Paweł otworzy się w Olsztynie

5 września  2014 w Olsztynie, w nowo powstającej Galerii  Warmińskiej, sieć Piotr i Paweł otworzy swój kolejny supermarket.
Galeria Warmińska będzie największym kompleksem wielofunkcyjnym w Olsztynie, spełniającym funkcje handlowe, usługowe, rekreacyjne i rozrywkowe. Znajdzie się na niej między innymi 170 sklepów i punktów usługowych, kawiarnie i restauracje, kręgielnia, klub fitness, kino i amfiteatr. Wizytówką obiektu będzie frontowa elewacja, nawiązująca do zwyczajów budowlanych Olsztyna – muru pruskiego oraz kamiennego.

Restauracje i kawiarnie zlokalizowane na obu poziomach Galerii zapewnią jej Klientom dostęp do różnorodnej oferty gastronomicznej, a przestronny ogródek restauracyjny (food court) z widokiem na zielony amfiteatr i zewnętrzną część rekreacyjną obiektu stanie się miejscem spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Wygodne zakupy spożywcze w sklepie Piotr i Paweł klienci będą mogli zrobić na poziomie 0 .

Dla zmotoryzowanych Klientów dostępny będzie wielopoziomowy parking na blisko 1 200 miejsc.

Supermarket Piotr i Paweł otwarty zostanie w formule 5 gwarancji, gwarantując klientom: dostępność produktów na półce, świeżość asortymentu, sprawność obsługi przy kasach, niskie ceny, zgodność cen na półce i na paragonie .

Jeśli Klient zgłosi obsłudze sklepu naruszenie którejś z tych gwarancji, otrzyma kupon zapewniający aż 15% rabatu na jednorazowe zakupy .

Galeria: 
Kategoria: 

Podobne artykuły

Piotr i Paweł włączył się w kampanię przygotowaną przez Fundację EY – „Dzieci nie chcą FAS”. Akcja ma na celu uświadomienie Polek oraz ich otoczenia odnośnie zagrożenia jakie płynie z picia alkoholu przez kobiety w ciąży. 

6 października br. nastąpiło otwarcie szóstego już supermarketu Piotr i Paweł we Wrocławiu. Sklep o powierzchni 800 mkw. powstał przy ul. Dokerskiej 2A. Drugi supermarket, z salą sprzedaży blisko 1300 mkw. otwarto 12 października w Grodzisku Mazowieckim.

X