Jesteś tutaj

Pluszaki do odebrania w sklepach POLOmarket

6 lutego br. do sklepów POLOmarket zawitali słynni bohaterowie gier mobilnych i animowanego filmu Angry Birds. To kolejna akcja lojalnościowa polskiej sieci supermarketów, w której można zdobyć darmową maskotkę. Do wyboru jest sześć różnych pluszaków.

Od 6 lutego br. do 20 kwietnia klienci dokonujący zakupów w POLOmarkecie mogą wziąć udział w najnowszej akcji lojalnościowej POLOmarketu. Bohaterami promocji są ptaki-nieloty, Angry Birds, które zasłynęły w 2009 r. za sprawą gry zręcznościowej na smartfony, gdzie kolorowe ptaki walczą z armią świń. W 2016 r. ptasi przyjaciele zadebiutowali na ekranach kin w animowanym filmie. W drugiej połowie roku, kultowe postacie ponownie podbiją serca widzów na całym świecie. Do kin wchodzi kolejna część animacji o przygodach Angry Birds.

By wziąć w niej udział i zabrać do domu jedną z popularnych postaci należy na specjalnej karcie kolekcjonerskiej zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów. Za każde wydane 30 zł lub zakup specjalnie oznaczonych produktów, klient otrzymuje naklejki. Zebranie 50 znaczków upoważnia do odebrania pluszaka za darmo. Po skolekcjonowaniu połowy, czyli 25 naklejek można zakupić wybraną maskotkę w cenie 24,99 zł. Pluszaki Angry Birds można także zakupić w POLOmarkecie w regularnej cenie detalicznej 59,99 zł. 

Cała kolekcja maskotek dostępnych w POLOmarkecie liczy 6 różnych postaci: Red, Chuck, Bomba Świnia w hełmie, Bubbles oraz Stella.

Autorem tej kampanii lojalnościowej jest TCC Retail Marketing. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Od 5 września we wszystkich sklepach POLOmarketu można nabyć pojemniki i salaterki. Te funkcjonalne produkty są dostępne w ramach kolejnej już w tym roku akcji lojalnościowej sieci. Po zebraniu odpowiedniej liczby naklejek można kupić je aż 50% taniej. Akcji potrwa do 13 października lub do wyczerpania zapasów.

Polska sieć supermarketów POLOmarket zakupiła ponad 150 sztuk nowoczesnych kontenerów izotermicznych typu IceBox, służących do transportu i utrzymania najwyższej jakości produktów świeżych. Ta inwestycja to element konsekwentnej strategii podnoszenia standardów jakościowych we wszystkich obszarach funkcjonowania sieci.

X