Jesteś tutaj

Podsumowanie Targów Rabat Detal

W Targach Centralnych w Wiśle i trzech częściach Targów Regionalnych, łącznie uczestniczyło ponad 1500 osób. Wystawiło się ponad 150 producentów, z którymi nawiązać współpracę mogło ponad 800 franczyzobiorców. Patronem medialnym podczas wszystkich edycji targów był Poradnik Handlowca.     

Targi Regionalne okręgu śląskiego zamykały w tym roku cykl spotkań biznesowo-integracyjnych sieci Rabat Detal. Odbyły się one w dniach 23-24 listopada w Hotelu Villa Verde w Zawierciu.

Gośćmy specjalnymi w tym roku, podczas wszystkich targów byli: Krzysztof Skiba, Anna Filipowska, Robert Makłowicz, Patryk Niekłań oraz Maria Sikorska. Nie zabrakło genialnego zaplecza muzycznego, prezentacji producentów oraz wielu atrakcyjnych zniżek i pakietów sprzedażowych.  Obyło się ponad 10 losowań wartościowych nagród w tym: rower, sprzęty RTV i AGD, biżuterie, zestawy kosmetyczne czy kosze upominkowe. Tegorocznym hasłem przewodnim Targów Sieci był: BIZNES, SPORT, ZABAWA. Tym samym podkreślano, że przynależność do Sieci Rabat Detal i podjęcie współpracy na warunkach franczyzowych to nie tylko dzierżawa logotypu, to połączenie biznesu, integralności, elegancji i zabawy.

W czerwcu 2018 r. zorganizowana zostanie kolejna edycja Targów Centralnych. Szczegóły niebawem.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Tegoroczne Targi Centralne odbędą się, podobnie jak w ubiegłym roku, w Hotelu Gołębiewski w Wiśle w terminie 8-9 czerwca. Udział w wydarzeniu zapowiedziało już ok. 500 gości i ok. 70 wystawców. Impreza podzielona będzie na dwie części: handlową i konferencyjną. 

Do targów regionu południowego sieci Rabat Detal pozostało już tylko kilka dni. Odbędą się one w dniach 9-10 listopada w Szczyrku, w Hotelu Klimczok. Targi Regionalne sieci Rabat Detal to niepowtarzalna okazja do nawiązania nowych kontaktów, umów i poszerzenia wiedzy.

X

Przeczytaj również