Jesteś tutaj

POLOmarket inwestuje w kontenery izotermiczne

Polska sieć supermarketów POLOmarket zakupiła ponad 150 sztuk nowoczesnych kontenerów izotermicznych typu IceBox, służących do transportu i utrzymania najwyższej jakości produktów świeżych. Ta inwestycja to element konsekwentnej strategii podnoszenia standardów jakościowych we wszystkich obszarach funkcjonowania sieci.

– Inwestycja w nowe kontenery izotermiczne ma na celu zapewnienie najwyższych standardów chłodniczych, które przekładają się na jakość produktów świeżych i ultraświeżych, transportowanych każdego dnia z naszych centrów logistycznych w Giebni i Kłobucku do sklepów w całej Polsce – informuje Jarosław Brudnicki, dyrektor zakupów i marketingu, członek zarządu sieci POLOmarket.

W nadchodzącym roku sieć POLOmarket planuje zakup kolejnych kilkuset urządzeń. Łączna kwota inwestycji wyniesie blisko milion zł. – Od ponad 20 lat dbamy o to, aby osoby robiące zakupy w naszych sklepach każdego dnia znajdowały w ofercie tylko najlepsze produkty. Gwarancja świeżości przyciąga do nas klientów i sprawia, że chętnie do nas wracają. Dlatego też inwestowanie w systemy służące utrzymaniu jakości produktów ma dla nas tak duże znaczenie – dodaje Jarosław Brudnicki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieci sklepów Netto, Biedronka i POLOmarket wzięły udział  w przeprowadzonej w ostatni wrześniowy weekend zbiórce żywności. „Podziel się dobrym posiłkiem” to akcja zorganizowana przez Banki Żywności i Danone. 

Jest zgoda UOKiK na połączenie spółek operacyjnych działających pod logo POLOmarket. Wszystkie sklepy funkcjonujące pod logo POLOmarket prowadzone będą przez jeden podmiot kapitałowy, co w konsekwencji usprawni funkcjonowanie i zarządzanie firmą oraz obniży koszty jej działalności.

X