Jesteś tutaj

POLOmarket inwestuje w kontenery izotermiczne

Polska sieć supermarketów POLOmarket zakupiła ponad 150 sztuk nowoczesnych kontenerów izotermicznych typu IceBox, służących do transportu i utrzymania najwyższej jakości produktów świeżych. Ta inwestycja to element konsekwentnej strategii podnoszenia standardów jakościowych we wszystkich obszarach funkcjonowania sieci.

– Inwestycja w nowe kontenery izotermiczne ma na celu zapewnienie najwyższych standardów chłodniczych, które przekładają się na jakość produktów świeżych i ultraświeżych, transportowanych każdego dnia z naszych centrów logistycznych w Giebni i Kłobucku do sklepów w całej Polsce – informuje Jarosław Brudnicki, dyrektor zakupów i marketingu, członek zarządu sieci POLOmarket.

W nadchodzącym roku sieć POLOmarket planuje zakup kolejnych kilkuset urządzeń. Łączna kwota inwestycji wyniesie blisko milion zł. – Od ponad 20 lat dbamy o to, aby osoby robiące zakupy w naszych sklepach każdego dnia znajdowały w ofercie tylko najlepsze produkty. Gwarancja świeżości przyciąga do nas klientów i sprawia, że chętnie do nas wracają. Dlatego też inwestowanie w systemy służące utrzymaniu jakości produktów ma dla nas tak duże znaczenie – dodaje Jarosław Brudnicki.

Kategoria: 

Podobne artykuły

23 października o godz. 8.00 przy ul. Przemysłowej 5 w Janikowie, po uroczystym przecięciu wstęgi, otwarty zostanie nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Swój udział w uroczystości zapowiedzieli przedstawiciele lokalnych władz. Otwarciu towarzyszyć będą konkursy dla klientów, słodkie niespodzianki, degustacje oraz atrakcyjne promocje.

29 czerwca ruszył wspólny konkurs POLOmarketu i RMF FM. Do wygrania 6 imprez grillowych we wskazanych przez zwycięzców miejscach i 1 000 zł na zakupy.

X

Przeczytaj również