Jesteś tutaj

POLOmarket kontynuuje remodeling swoich placówek

Po trwającym miesiąc remoncie mieszczący się przy ul. Jana Pawła II 1 w Witkowie sklep polskiej sieci supermarketów POLOmarket zmienił się nie do poznania. Został gruntownie zmodernizowany i powiększony. Sklep w Witkowie to już 4. modernizowany w tym roku obiekt POLOmarketu.

Sklep w Witkowie wygląda jak nowy: unowocześniono i powiększono o 200 mkw. salę sprzedaży, wstawiono nowe regały, boksy kasowe, zmodernizowano strefy chłodnicze. Obiekt jest zgodny z obowiązującym systemem identyfikacji wizualnej. Poszczególne działy zostały odpowiednio oznaczone kolorystycznie. W sklepie zainstalowano nowy system wentylacji pozwalający na odzyskiwanie ciepła z urządzeń chłodniczych.  Zaopatruje on obiekt w ciepłą wodę użytkową i ogrzewa cały magazyn. Ponadto parking został lepiej doświetlony w technologii LED.

Otwarcie wyremontowanego sklepu odbędzie się 6 czerwca o godzinie 7:00. Tego dnia dla klientów przygotowano atrakcje, m.in. słodkie upominki, degustacje wędlin i kiełbas z grilla oraz konkurs „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polegać będzie na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Swoją propozycję odpowiedzi może zgłosić każda osoba pełnoletnia, która 6 czerwca zrobi w nowo otwartym witkowskim POLOmarkecie zakupy za minimum 20 zł. Nagrody w konkursie, czyli bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 zł, otrzyma 21 osób, które poda najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie. Klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

W tym samym budynku klienci będą mogli odwiedzić również aptekę i salonik prasowy.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Loteria z okazji 19. urodzin POLOmarketu trwała od 7 września do 20 grudnia ubiegłego roku. Głównymi nagrodami w urodzinowej zabawie był bon o wartości 250 tys. zł przeznaczony na zakup mieszkania oraz samochód marki Volkswagen POLO. 

Przestronność i komfort cechują dwa sklepy sieci POLOmarket, które przeszły właśnie generalny remont. Mowa o sklepie w Koninie przy ul. Wieniawskiego oraz o markecie przy ul. Kolejowej w Buku. 

X