Jesteś tutaj

POLOmarket po raz czwarty z tytułem Dobry Pracodawca

Kapituła Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności kolejny raz jednogłośną decyzją odznaczyła Grupę POLOmarket tytułem Laureata Programu Dobry Pracodawca 2019. Nagroda jest wyróżnieniem przyznawanym za działania związane z wdrażaniem zasad Odpowiedzialnego Biznesu, a w szczególności za budowanie dobrych relacji z pracownikami.

– Tytuł Dobry Pracodawca, uzyskany już po raz czwarty, dowodzi, że w kwestii budowania relacji z pracownikami obraliśmy odpowiednią drogę – mówi Bartosz Pietruszka, Dyrektor Operacyjny POLOmarket. – Nasi pracownicy to nasz najcenniejszy kapitał, dlatego dbamy o warunki pracy, opiekę medyczną, rozwój, a także inwestujemy w szkolenia, planujemy ścieżki kariery, zapewniamy możliwości awansu wewnątrz organizacji – dodaje.

Dobry Pracodawca to tytuł, który POLOmarket, uzyskał już po raz czwarty. Wyróżnienie to potwierdza, że sieć jest solidnym, wrażliwym na potrzeby otoczenia pracodawcą, z którym warto się związać i współpracować przez lata.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Po wielu latach sporów korporacyjnych wspólnicy POLOmarket doszli do porozumienia, na mocy którego podpisano umowę odkupu przez spółkę udziałów od 40% udziałowców na warunkach wskazanych w umowie spółki. Porozumienie kończy definitywnie wszystkie wewnętrzne spory prawne w POLOmarket. Spółkę w transakcji reprezentowała kancelaria prawna Clifford Chance.

Nowy, przestronny, jasny i komfortowy sklep sieci POLOmarket, mieszczący się przy ul. Chocimskiej 12 w Lesznie, 16 lutego otworzył swoje podwoje dla mieszkańców miasta. Dla klientów przygotowano ciekawe atrakcje – m.in. konkurs, degustacje wędlin i hot-dogów, słodkie niespodzianki, a także ciekawe promocje. 

X