Jesteś tutaj

POLOmarket remontuje swoje sklepy

Lśniące kafelki, odmalowane ściany, nowe regały i boksy kasowe – wyremontowany świebodzicki POLOmarket wygląda jak nowy. Można tam znowu robić zakupy od 15 lipca.

Wyremontowano całą salę sprzedaży – wstawiono nowe boksy kasowe i regały (szerokie alejki pozwolą na swobodne poruszanie się osób na wózkach inwalidzkich oraz rodziców z wózkami dla dzieci), odmalowano ściany i zmieniono oświetlenie, dzięki czemu sklep wydaje się przestronniejszy i bardziej estetyczny. Dodatkowo przemieszczono piekarnię, ladę cukierniczą i utworzono dział monopolowy. Ponadto sklep został powiększony. W tej chwili sala sprzedaży obejmuje 700 m kw.

- W tym roku stawiamy nie tylko na ekspansję sieci i otwarcia nowych sklepów, dużo uwagi przywiązujemy również do modernizacji najstarszych naszych obiektów, by były nowoczesne, bardziej komfortowe i przyjazne dla środowiska – komentuje Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

Otwarcie sklepu po remoncie planowane jest na godz. 8.00 w sobotę 15 lipca. Sklep znajduje się przy ul. Strzegomskiej 13a, będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00, natomiast w niedzielę – od 9.00 do 20.00.

Dla klientów przygotowano parking mieszczący około 50 samochodów. W tym samym budynku działa również drogeria Rossmann. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

1 czerwca w Wadowicach został otwarty nowy sklep polskiej sieci POLOmarket. Sklep znajduje się w nowym budynku wolnostojącym, wyposażonym w klimatyzację. Powierzchnia handlowa nowej placówki to około 600 m2

14 grudnia 2016 roku przy ul. Sienkiewicza 5a w Paczkowie otwarto nowy sklep polskiej sieci POLOmarket.

X