Jesteś tutaj

POLOmarket się rozrasta i modernizuje!

W ciągu zaledwie kilku tygodni POLOmarket otworzył dwa nowe sklepy – w Krokowej i Strzałkowie oraz zmodernizował sklepy w Kaliszu i w Golubiu-Dobrzyniu. Nowe przestronne obiekty pozwolą na komfortowe i wygodne robienie zakupów oraz przygotowanie do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Nowo otwarte i wyremontowane obiekty są ekologiczne – zastosowano w nich nowoczesne systemy grzewczo-chłodzące, które pozwalają na korzystanie z energii odnawialnej. Prowadzą sprzedaż szerokiego asortymentu produktów, zarówno żywnościowych, jak i przemysłowych. POLOmarket wyróżnia się na tle konkurencji bogatą ofertą produktów świeżych – w sklepie są stoiska z owocami i warzywami, nabiałem, ciastami oraz wędlinami i mięsem, porcjowanymi, krojonymi i pakowanymi na życzenie klienta. Sklepy przystosowane są do obsługi osób niepełnosprawnych. Zmotoryzowani klienci mogą skorzystać z przestronnych parkingów.

Kategoria: 

Podobne artykuły

POLOmarket Sp. z o.o., właściciel znaku POLOmarket i operator sklepów pod tym samym szyldem, będzie realizował strategię rozwoju opartą na budowie nowoczesnych, wygodnych i przyjaznych klientom supermarketów.

25 i 26 września - robiąc zakupy w POLOmarkecie, wesprzeć będzie można akcję Banków Żywności. Jej celem jest pomoc niedożywionym dzieciom.

X

Przeczytaj również