Jesteś tutaj

POLOmarket w Sianowie otwarty po remoncie

Uroczyste otwarcie zmodernizowanego obiektu odbędzie się 13 grudnia i będzie mu towarzyszyć wiele atrakcji dla klientów. W sklepie zmodernizowano całą salę sprzedaży, wstawiono nowe regały i boksy kasowe. Sklep powiększono i wyposażono w nowoczesne sprzęty, w tym między innymi systemy chłodząco-grzewcze wykorzystujące energię odnawialną.

– W województwie zachodniopomorskim funkcjonuje 25 sklepów naszej sieci. Remont tego w Sianowie pozwoli mieszkańcom gminy na wygodne zakupy i przygotowania do Świąt, bez konieczności odwiedzania Koszalina czy Mielna. Ponadto, dzięki unowocześnieniom, sklep będzie teraz bardziej komfortowy – skomentował Krzysztof Szultka, dyrektor marketingu w POLOmarkecie.

W obiekcie zamontowano nowoczesny piec do wypieku pieczywa oraz lodówkę z dostępnymi przez cały tydzień, świeżymi rybami i stekami wołowymi, pozwalającą na wybór produktów bez konieczności ustawiania się w kolejce do lady tradycyjnej.

Otwarcie sklepu planowane jest na godzinę 8:00 w środę 13 grudnia. Tego dnia dla klientów przygotowano ciekawe atrakcje, m.in. słodkie upominki, degustacje wędlin i hot-dogów oraz konkurs „Oszacuj, ile mam w środku!”. Zadanie konkursowe polegać będzie na odgadnięciu łącznej wartości produktów wyeksponowanych w przezroczystej urnie na terenie sklepu. Nagrody, czyli bony zakupowe o wartości 500, 100 i 50 złotych, otrzyma 21 osób, które poda najbardziej zbliżoną łączną wartość produktów znajdujących się w urnie. Klienci, którzy w dniu otwarcia wykażą się wiedzą o POLOmarkecie, zostaną nagrodzeni paczkami ze słodyczami.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Kolejny sklep polskiej sieci supermarketów POLOmarket przeszedł gruntowny remont. Mieszczący się przy ul. Belzackiej obiekt po niespełna dwóch miesiącach prac zyskał nowe oblicze. Został powiększony i zmodernizowany.

POLOmarket pomimo trudnej sytuacji rynkowej, dynamicznie się rozwija, umacniając pozycję lidera w kategorii supermarketów.  W 2013 roku do sieci dołączyło 36 nowych placówek. W 2014 roku polska sieć POLOmarket planuje otworzyć co najmniej 50  kolejnych sklepów.

X