Jesteś tutaj

POLOmarket z nowym prezesem zarządu

Michał Seńczuk, dotychczasowy dyrektor operacyjny i członek zarządu, został powołany na prezesa zarządu spółki POLOmarket. Michał Seńczuk związany jest z POLOmarketem od 2015 r. Jako dyrektor operacyjny był odpowiedzialny za osiąganie założonych celów biznesowych spółki, w szczególności za podwyższanie rentowności sklepów oraz za realizację działań operacyjnych w sieci POLOmarket. Jako prezes zarządu będzie zarządzał pionem operacyjnym i koordynował działalność całej spółki. Michał Seńczuk ma wieloletnie doświadczenie w branży handlowej, które zdobył pracując m.in. na stanowiskach dyrektora operacyjnego, dyrektora dystrybucji i dyrektora sprzedaży.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Loteria z okazji 19. urodzin POLOmarketu trwała od 7 września do 20 grudnia ubiegłego roku. Głównymi nagrodami w urodzinowej zabawie był bon o wartości 250 tys. zł przeznaczony na zakup mieszkania oraz samochód marki Volkswagen POLO. 

Przestronność i komfort cechują dwa sklepy sieci POLOmarket, które przeszły właśnie generalny remont. Mowa o sklepie w Koninie przy ul. Wieniawskiego oraz o markecie przy ul. Kolejowej w Buku. 

X