Jesteś tutaj

Polska Sieć Handlowa Lewiatan dwudziesta na „Liście 500” Rzeczpospolitej

Polska Sieć Handlowa Lewiatan została sklasyfikowana na 20. miejscu „Listy 500” – rankingu największych firm w Polsce, cyklicznie przygotowywanym przez dziennik Rzeczpospolita.

Tak wysoka lokata była możliwa dzięki wzrostowi przychodów Sieci w 2018 r., które osiągnęły 12,5 mld zł. Ponadto sieć Lewiatan znalazła się na podium spośród firm ujętych w zestawieniu, które reprezentują handel detaliczny, zajmując 3. miejsce! Opublikowany ranking jest już XXI edycją „Listy 500” Rzeczpospolitej, będącej kompleksowym podsumowaniem sytuacji gospodarczej liderów polskiego biznesu w minionym roku.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Dnia 5 grudnia rozpocznie się kolejna kampania reklamowa Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan w telewizji. Reklamy Lewiatana zagoszczą na antenach największych, ogólnopolskich stacji telewizyjnych oraz na kanałach tematycznych. Bożonarodzeniowa kampania telewizyjna będzie jednak wyjątkowa i inna niż dotychczasowe. Zadebiutuje w niej nowa wersja reklamy „Do Lewiatana jeden krok…”.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan stawia na działania proekologiczne. W celu zmniejszenia zużycia plastiku wprowadza do sklepów papierowe torby na zakupy do wielokrotnego użytku.

X