Jesteś tutaj

Ponad 125 tys. zwycięskich zdrapek w rękach klientów sieci Biedronka

W rękach klientów sklepów sieci Biedronka znalazło się już 27 zdrapek z samochodami marki Volkswagen Golf Sportsvan oraz ponad 125 tys.z pozostałymi nagrodami w ramach loterii „Zdrapka w Kropki”. W puli wszystkich wygranych znajduje się łącznie ponad 500 tys. nagród.  

Od początku września w sklepach sieci Biedronka trwa wielka loteria „Zdrapka w Kropki”. Aby wziąć w niej udział, wystarczy w sklepie Biedronka zrobić zakupy za min. 50 zł (z wyłączeniem napojów alkoholowych i wyrobów tytoniowych) i odebrać zdrapkę oraz wydruk niefiskalny, a następnie szukać symbolu nagrody w polu ochronnym zdrapki. W ciągu czterech tygodni w rękach klientów znalazło się ponad 125 tys. zwycięskich zdrapek, z czego 27 z nich oznaczonych było symbolem samochodu. 

W sumie w loterii w sieci Biedronka do zdobycia jest ponad 500 tys. nagród, w tym 100 samochodów Volkswagen Golf Sportsvan. Wśród nagród znajduje się też: 500 tys. bonów na zakupy o wartości 10 zł brutto, 25 tys. ekspresów do kawy ITALICO oraz 1 000 nagród w postaci sprzętu elektronicznego (aparatów fotograficznych NIKON COOLPIX L330 - 400 szt., smartfonów Samsung Galaxy S4 mini – 300 szt., iPadów mini – 200 szt. i konsol do gry PlayStation®4 – 100 szt.).

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, kontynuuje podnoszenie płac pracownikom swoich sklepów i centrów dystrybucyjnych. Od 1 października 2016 r. pensja sprzedawcy-kasjera z trzyletnim stażem pracy wzrosła z 2450 do 2600 zł brutto.

Prawdopodobnie już latem w sklepach sieci Biedronka za zakupy zapłacimy kartą. 14 tys. terminali płatniczych ma wkrótce trafić do ponad 2,4 tys. Biedronek – podaje Dziennik Gazeta Prawna.

X