Jesteś tutaj

Ponad 500 sklepów w poznańskim oddziale Livio

W styczniu do poznańskiego oddziału sieci Livio dołączyło 13 nowych placówek, w tym kolejne 3 nowe placówki w województwie lubuskim. Na koniec stycznia w tym regionie pod szyldem Livio działało już 506 sklepów. Poznański oddział Polskiej Sieci Handlowej Livio S.A. kontynuuje tym samym politykę rozwoju i przekracza granice województwa wielkopolskiego.

Polska Sieć Handlowa Livio S.A. należąca do Grupy Kapitałowej Specjał jest operatorem ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych działających w formule franczyzowej, pod marką Livio. Sieć zrzesza niezależne placówki handlowe, które dzięki konsolidacji mogą skutecznie konkurować na Polskim rynku detalicznym. Livio swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Obecnie zrzesza ponad 2300 placówek.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Grupa Kapitałowa Specjał zaprezentowała się w ostatni weekend na XI Podkarpackich Targach Ślubnych „Wedding Day” w Rzeszowie.

W 2017 r. GK Specjał przeprowadzi szkolenia pracowników z zakresu prawa pracy. Firma inwestując w swoje kadry organizuje szkolenia, kursy oraz wdrożyła w 2015 r. platformę e-learningową. 

X