Jesteś tutaj

Premium Park Łowicz sprzedany

Colliers International, doradzała Fortis Investments przy sprzedaży parku handlowego Premium Park Łowicz.

Premium Park Łowicz to największy w mieście nowoczesny park handlowy, w całości oddany do użytku w 2019 r. Całkowita powierzchnia najmu obiektu wynosi około 8 tys. mkw. Budynek zlokalizowany jest w centrum Łowicza, przy ul. Władysława Broniewskiego.

Poza doskonałą lokalizacją, pasaż oferuje klientom jedyne w mieście oddziały wielu sklepów sieciowych. W lokalach prowadzą działalność sklepy renomowanych marek, takich jak: Polo Market, CCC, KiK, Pepco, Neonet, Deichmann, Hebe czy Empik. W czerwcu 2019 roku dołączyli do nich nowi najemcy, a wśród nich takie marki jak: TEDi, Rossmann, Smyk, Quiosque i 4F. 

— Sprzedaż Premium Park Łowicz dowodzi, że nieruchomości handlowe nie tylko w dużych, ale też w mniejszych miastach w dalszym ciągu cieszą się zainteresowaniem inwestorów, a popyt na wysokiej jakości produkty inwestycyjne w Polsce nie maleje — komentuje Sebastian Wiśniewski, prezes zarządu, Fortis Investments.

Grupa Fortis działa w polskiej branży deweloperskiej od 2007 r. Od 2016 r., w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, deweloper przygotowuje projekty parków handlowych pod marką Premium Park m.in. w Prudniku i Strzelcach Opolskich.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Na koniec I kwartału 2019 r. w Polsce działało 510 centrów handlowych o łącznej powierzchni prawie 12 mln mkw. W budowie znajduje się obecnie 433 tys. mkw. Podsumowując I kwartał 2019 r., eksperci Colliers International wybrali 5 najważniejszych wydarzeń na rynku handlowym, które miały miejsce w trzech pierwszych miesiącach roku.

Colliers International podsumowuje 2018 r. na rynku powierzchni handlowych w miastach regionalnych. W 10 przeanalizowanych lokalizacjach istnieje obecnie 70 centrów handlowych, które obsługują łącznie ok. 2,3 mln klientów ­– wynika z raportu „Centra handlowe w miastach regionalnych”. W 2018 r. na jedno centrum handlowe przypadało średnio 33 tys. potencjalnych konsumentów, z czego najwięcej w Częstochowie, a najmniej w Rzeszowie i Lublinie.

X

Przeczytaj również