Jesteś tutaj

Prezes Carrefour Polska w Tour de Pologne Amatorów

Carrefour Cycling Team w silnym składzie wystartuje w Tour de Pologne Amatorów, które odbędzie się 9 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej. Udział pracowników sieci w wyścigu wpisuje się w działania firmy związane z realizacją strategii transformacji żywieniowej i promocją aktywnego stylu życia.

Na starcie stanie ponad 20 kolarzy z Carrefour Cycling Team, którzy w wyścigu będą ścigać się już po raz trzeci. Zespół poprowadzi Christophe Rabatel, Prezes Carrefour Polska, który dołączył do rowerowej drużyny. Zawodnicy mają do przejechania 60 km, a na trasie czekają na nich wymagające podjazdy, m.in. Ściana HARNAŚ, Ściana BUKOVINA oraz podjazd do Bukowiny Tatrzańskiej.

Udział pracowników firmy w Tour de Pologne Amatorów wpisuje się w realizację strategii firmy i promocję aktywnego stylu życia. – To będzie mój pierwszy start w Tour de Pologne Amatorów. Cieszę się, że mogę dołączyć do naszej kolarskiej drużyny Carrefour Cycling Team – mówi Christophe Rabatel, Prezes Carrefour Polska.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Centra Handlowe Carrefour odnotowały kolejny wzrost odwiedzalności w porównaniu rok do roku, co było wynikiem systematycznie prowadzonej rekomercjalizacji oraz modernizacji tych obiektów.

Carrefour Polska jest jedyną w Polsce multiformatową siecią handlową, posiadającą doświadczenie deweloperskie, inwestycyjne oraz operacyjne związane z zarządzaniem centrami handlowymi. - Centra handlowe Carrefour mają nie tylko bardzo dobre lokalizacje, ale przede wszystkim stabilny zestaw najemców oraz lojalną grupę klientów, która systematycznie dokonuje w nich zakupów - zauważa Ronan Martin V-ce Prezes Carrefour Polska.

X