Jesteś tutaj

Program „Punktomaniacy” działa już trzeci rok

Polska Grupa Supermarketów świętuje trzecią rocznicę programu „Punktomaniacy”, prowadzonego w sklepach Top Market, Delica i Minuta8. Efektem programu jest nie tylko pozytywna relacja z klientami, ale także poprawa wyników sprzedażowych sklepów – Głównym zadaniem programów lojalnościowych jest nawiązywanie i utrzymanie pozytywnych relacji z klientami. Taki był główny zamysł wdrożenia „Punktomaniaków” w naszej sieci – mówi Przemysław Gaszewski, Dyrektor Handlowy Polskiej Grupy Supermarketów. – Dziś z radością mogę powiedzieć, że akcja przekroczyła nasze oczekiwania, ponieważ w znacznym stopniu przyczyniła się nie tylko do zacieśnienia relacji z klientami ale również do wzrostów sprzedażowych – dodaje. W „Punktomaniakach” bierze obecnie udział ponad 90 tys. klientów, których średni koszyk jest średnio o 21% wyższy niż w przypadku osób nie objętych akcją. W programie  uczestnicy mogą zbierać punkty podczas zakupów dokonanych w sklepach Grupy. Za każde wydane 10 złotych, klient otrzymuje 10 pkt., które następnie mogą być wymieniane na nagrody (głównie sprzęt AGD/RTV) lub bony rabatowe. Pod koniec kwietnia sieć świętuje trzecią rocznicę wdrożenia „Punktomaniaków”. Polska Grupa Supermarketów posiada ponad 600 placówek w całej Polsce, skupionych pod markami Top Market, Delica i Minuta8, sieć zatrudnia prawie 10 tys. osób. 

Kategoria: 

Podobne artykuły

Polska Grupa Supermarketów (PGS) pozytywnie ocenia nowy kształt propozycji rządowych dotyczących podatku od obrotu w sektorze handlowym. Od początku dyskusji publicznej i prac nad kształtem podatku postulowaliśmy za takimi regulacjami rynku, które będą szanowały  prawa mniejszych sklepów, firm rodzinnych, z polskim kapitałem. Podatek progresywny w obecnej formie jest zbliżony do naszych oczekiwać i popieramy go  - oświadczył Michał Sadecki, prezes PGS.

Powszechny zakaz handlu w niedziele – takie rozwiązania zaproponuje Polska Grupa Supermarketów (PGS), sieć skupiająca polskie sklepy Top Market, Delica, Minuta8, podczas konsultacji zorganizowanych w Sejmie przez Klub poselski Ryszarda Petru – Nowoczesna w dniu 02 czerwca br. Spotkanie przedstawicieli organizacji gospodarczych, sieci handlowych, ekspertów będzie miało za zadanie wypracowanie wspólnego stanowiska sektora handlu i ustosunkowanie się do projektu ustawy opracowywanej przez rząd. 

X

Przeczytaj również