Jesteś tutaj

PSS Kielce otworzyła sklep Mieszko

W nowej kieleckiej Galerii Plaza przy ulicy Zagnańskiej, PSS Kielce otworzyła sklep o powierzchni handlowej 1000 mkw. Kolorowe neony, które wizualizują sklep na zewnątrz, również są nawigacją prowadzącą klientów po sklepie, robią ciepłe wrażenie w dużej hali sprzedażowej. W placówce zastosowano najnowocześniejsze technologie, które są rzadko spotykane w Polsce.

To nie jest sklep na szybkie zakupy, tu można się delektować rozwiązaniami i ofertą asortymentową. Własna produkcja w zakresie pieczywa, ciast, garmażerki, dań gotowych, została mocno wyeksponowana odrębnymi stoiskami z obsługą. Można posilić się na śniadanie, samemu wybrać produkty do kanapek, zakupić do wyboru smaczne zupy czy pierogi i inne pyszne dania gotowe. Stoisko owocowo warzywne jest utrzymywane w ciągłej świeżości poprzez zraszacze pracujące na glikolu, nie freonie – w celu ochrony środowiska. Brak gazetek promocyjnych w formie papierowej –wszystkie promocje wyświetlane na monitorach o wysokiej rozdzielczości. Wreszcie kioski informacyjne dla klientów, gdzie skanując kod kreskowy można uzyskać szerokie informacje na temat produktu na stoisku Faktorii Win, własnej produkcji PSS Kielce i zdrowej żywności.

Kategoria: 

Podobne artykuły

PSH Nasz Sklep S.A. przejęła prowadzenie działalności handlowej w trzech placówkach GS „SCh” w Krasnem.

Niedziela to dla większości Polaków dzień handlowy – 78% z nich przyznaje, że w ciągu ostatnich czterech tygodni robiła zakupy w ten dzień tygodnia. Mimo nowej ustawy o zakazie handlu w niedziele 45% badanych planuje nadal robić zakupy w ten dzień, tylko w innych sklepach. W największym stopniu Polacy swoje zakupy przeniosą do małych sieciowych sklepów spożywczych – wynika z badania ARC Rynek i Opinia.

X

Przeczytaj również