Jesteś tutaj

PSS Kielce otworzyła sklep Mieszko

W nowej kieleckiej Galerii Plaza przy ulicy Zagnańskiej, PSS Kielce otworzyła sklep o powierzchni handlowej 1000 mkw. Kolorowe neony, które wizualizują sklep na zewnątrz, również są nawigacją prowadzącą klientów po sklepie, robią ciepłe wrażenie w dużej hali sprzedażowej. W placówce zastosowano najnowocześniejsze technologie, które są rzadko spotykane w Polsce.

To nie jest sklep na szybkie zakupy, tu można się delektować rozwiązaniami i ofertą asortymentową. Własna produkcja w zakresie pieczywa, ciast, garmażerki, dań gotowych, została mocno wyeksponowana odrębnymi stoiskami z obsługą. Można posilić się na śniadanie, samemu wybrać produkty do kanapek, zakupić do wyboru smaczne zupy czy pierogi i inne pyszne dania gotowe. Stoisko owocowo warzywne jest utrzymywane w ciągłej świeżości poprzez zraszacze pracujące na glikolu, nie freonie – w celu ochrony środowiska. Brak gazetek promocyjnych w formie papierowej –wszystkie promocje wyświetlane na monitorach o wysokiej rozdzielczości. Wreszcie kioski informacyjne dla klientów, gdzie skanując kod kreskowy można uzyskać szerokie informacje na temat produktu na stoisku Faktorii Win, własnej produkcji PSS Kielce i zdrowej żywności.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Sieć Spar uruchomiła nową placówkę. Sklep Spar Express o powierzchni 120 m² otwarto 20 lutego br. w Harbutowicach (woj. małopolskie).

Jak wynika z raportu MarketBeat, firmy doradczej Cushman & Wakefield, w 2017 r. oddano w Polsce do użytku 422 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej. W budowie jest ponad 500 tys. mkw., z czego prawie 80% zostanie oddanych do użytku w tym roku.

X