Jesteś tutaj

PSS Lidzbark Warmiński otworzył kolejną Gamę

PSS w Lidzbarku Warmińskim postawiła na rozwój Gam poza granicami miasta. Dnia 27 listopada br. uroczyście otworzono 12. Gamę Spółdzielni, tym razem w miejscowości Kiwity. Obiekt przejęty od miejscowej Gminnej Spółdzielni przeszedł gruntowny remont. Efekt końcowy zaskoczył wszystkich bardzo pozytywnie.

Powstał sklep wyposażony w nowoczesny sprzęt, w tym najnowsze techniki oświetlenia i wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Uroczystość otwarcia zaszczycił wójt Kiwit, przedstawiciele zaprzyjaźnionych Spółdzielni, Eurocashu, PSD, a także kierownicy Gam z Lidzbarka Warmińskiego.

Klienci oczekiwali z niecierpliwością na otwarcie. Jak zawsze nie zawiedli i tłumnie przybyli, aby dokonać zakupów. DJ serwował wesołą muzykę, Miś Gamuś witał każdego klienta słodkim upominkiem oraz pysznym tortem Gama przygotowanym specjalnie na tę okoliczność przez cukiernię Spółdzielni.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Społem Olsztyn otworzyło dziesiąty sklep pod szyldem Gama, tym razem w Szczytnie. Sklep o powierzchni handlowej 180 mkw. zlokalizowany jest w centrum miasta. Został w ciągu kilku dni dostosowany do standardów sieci Gama. Wymieniono również sprzęt chłodniczy, na energooszczędny.

W Miastku otwarto pierwszy sklep Mini Gama. Jest to już czwarta placówka handlowa pod szyldem Gama w Spółdzielni Społem z Miastka. Mini Gama przy ul. Wybickiego to mały sklep osiedlowy, położony nieopodal centrum miasta.

 

X

Przeczytaj również