Jesteś tutaj

PSS „Społem” w Głogowie wyróżniona

PSS „Społem" w Głogowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XI edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2018. Nagroda jest przyznawana na podstawie wiarygodnych danych finansowych zebranych z Krajowego Rejestru Sądowego. Głogowska spółdzielnia została doceniona za dynamiczny rozwój. Jej przychody ze sprzedaży oraz zysk w latach 2016-2018 wyniosły ponad przeciętność w porównaniu do innych firm o podobnej specyfice oraz potencjale.

PSS z Głogowa jest jedną z nielicznych firm, która może pochwalić się dorobkiem 74 lat istnienia na rynku wraz z sukcesywnym wzmacnianiem swojego kapitału, a jej wartość rynkowa – wyliczona przez Instytut Europejskiego Biznesu w roku 2018 – przekracza 14 mln. Spółdzielnia prowadzi głównie działalność handlową w 9 placówkach oraz Zakład Piekarsko-Ciastkarski. Prezesem zarządu jest Magdalena Zgondek.

Kategoria: 

Podobne artykuły

224 stycznia br. w ramach PSS Radzyń Podlaski otwarto kolejny sklep pod szyldem Gama. Koncept pod nazwą Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która została zainicjowana w 2010 roku przez PSD i spółdzielnie partnerskie, a już w czerwcu 2011 w Zakopanem ruszyła pierwsza placówka pod tym szyldem. W Radzyniu Podlaskim jest to już siódma placówka Gama. 

Ciechanowska Spółdzielnia Spożywców otworzyła 7 grudnia 2016 roku swoją pierwszą Gamę. 

X

Przeczytaj również