Jesteś tutaj

Puchar Polski Intermarché Basket Cup

Od lat sieć Intermarché wspiera polską koszykówkę i sponsoruje Puchar Polski Intermarché Basket Cup. Już 8-9 lutego br. we Wrocławiu rozegra się walka, w której najlepsi zmierzą się w emocjonującej grze o Puchar Polski. Półfinaliści zostaną wyłonieni już 5 lutego.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Drugi sklep Intermarché w Szczecinie rozpocznie oficjalnie działalność w czwartek 11 grudnia o godz. 8:00. Inwestycja przyniesie regionowi wiele korzyści. Oprócz ok. 40 miejsc pracy, w związku z bezpośrednią rejestracją punktu sprzedaży w Szczecinie, do kasy gminy będzie trafiać podatek dochodowy od osób prawnych oraz od nieruchomości. Firma rozwijać będzie również współpracę handlową z lokalnymi dostawcami, których wyroby będą miały szansę znaleźć się w ofercie sprzedażowej marketu. Nowy sklep Intermarché będzie 25. placówką sieci w województwie zachodniopomorskim.

27 lutego sieć Intermarché zainaugurowała nowy projekt kulinarny - Atelier Intermarché. Za jego pośrednictwem pasjonaci sztuki kulinarnej będą mogli na nowo odkryć polskie dania. Ambasadorem projektu, a zarazem autorem potraw stanowiących połączenie polskich smaków z wyraźnym francuskim akcentem, jest Michel Roth.

X

Przeczytaj również