Jesteś tutaj

Remodeling Biedronki w Nowej Rudzie

W piątek, 15 grudnia, w Nowej Rudzie przy ulicy Piłsudskiego 33 otwarto po remoncie sklep Biedronka. Sklep w Nowej Rudzie oferuje klientom salę sprzedaży o powierzchni niemal 850 mkw.

W związku z ponownym otwarciem sklepu Biedronka w Nowej Rudzie, sieć przygotowała dla klientów atrakcyjną ofertę. – W pierwszym tygodniu otwarcia sklepu w Nowej Rudzie proponujemy naszym klientom mnóstwo produktów w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Produkty z Biedronki mogą być ciekawym pomysłem na świąteczny upominek, ułatwią także przygotowania do kolacji wigilijnej – powiedziała Jolanta Furmanowska-Kowalczyk, starszy menedżer sprzedaży w Jeronimo Martins Polska, odpowiedzialna za sklep Biedronka w Nowej Rudzie.

Specjalna oferta cenowa obowiązuje do 21 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Podczas otwarcia będą rozdawane okolicznościowe balony, przygotowano również bufet z gorącą kawą lub herbatą.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, to 4. najbardziej pożądany przez studentów pracodawca 2017 r. – wynika z badania ankietowego przeprowadzonego przez AIESEC Polska. W stosunku do ubiegłego roku JMP awansowało w rankingu o 9 pozycji i jest najwyżej notowaną firmą detaliczną w zestawieniu.

Do 21 marca br. chętni mogą przysyłać prace na konkurs pod hasłem „Piórko. Nagroda Biedronki za książkę dla dzieci” ogłoszony przez sieć Biedronka. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat, a ich prace nie były wcześniej publikowane. Każdy z uczestników może przysłać trzy prace. Nagrodą jest 100 tys. zł. 

X