Jesteś tutaj

Rodzinne sklepy w centrum handlowym

Bydgoskie centrum handlowe „Drukarnia” zamierza przyciągać do swojego obiektu małe rodzinne firmy. Chce w ten sposób obejść ograniczenie handlu w niedziele, które pozwala otwierać sklepy, w których za kasą stoi właściciel.

– Gromadząc właścicieli rodzinnych sklepów, ale też gotowych pracować w niedzielę właścicieli sklepów franczyzowych jesteśmy w stanie stworzyć centrum handlowe w pełni funkcjonujące w każdą niedzielę w roku – powiedziała Karolina Górecka, przedstawicielka Bydgoskiego Centrum Finansowego, na łamach portalu bydgoszcz.wyborcza.pl

Dzięki takiemu rozwiązaniu „Drukarnia” zamierza zminimalizować starty spowodowane wprowadzonym w marcu ograniczeniem handlu w niedziele.

Źródło: bydgoszcz.wyborcza.pl

Foto: Pixabay

Kategoria: 

Podobne artykuły

Posnania została uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem ICSC VIVA (Vision, Innovation, Value, Achievement) Best-of-the-Best Awards za kampanię otwarcia. Wydarzenie znalazło się wśród 7 najlepszych projektów marketingowych branży retail na całym świecie.

Grupa Atrium, będąca właścicielem, zarządcą i deweloperem centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej, nabyła za kwotę 301,5 mln euro centrum handlowe Wars Sawa Junior. Finalizacja transakcji przewidywana jest na IV kwartał br.

X