Jesteś tutaj

Rossmann powiększył lokal w Atrium Molo

Sieć drogerii Rossmann powiększyła powierzchnię swojego lokalu w centrum handlowym Atrium Molo w Szczecinie. Otwarcie salonu w nowej odsłonie odbyło się 22 listopada br.

Dotychczasowy salon Rossmann w Atrium Molo liczył 294 mkw., a po rozbudowie powiększył się o ponad 90 m2 i obecnie liczy prawie 385 mkw.

Rossmann to jedna z najpopularniejszych sieci supermarketów drogeryjnych w Polsce. W ofercie sklepów znajduje się bogaty asortyment kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych, środków czystości, akcesoriów urodowych oraz artykułów spożywczych zarówno znanych i lubianych Brandów, jak i marek własnych, takich jak Isana, Alterra czy Rival the Loop.

Rossmann jest znaczącym elementem oferty kosmetyczno-urodowej szczecińskiego centrum handlowego Atrium Molo, którą współtworzą obecnie m.in. Perfumeria Douglas i Drogeria Natura.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Po raz pierwszy w historii firma Rossmann otworzyła 150 nowych sklepów w ciągu jednego roku. Dzięki temu, pod koniec grudnia 2013 roku, osiągnęła liczbę 850 drogerii w całej Polsce. Łącznie wygenerowały one obroty w wysokości 5 mld 670 mln zł, co oznacza 13% wzrost w stosunku do roku 2012. 

 

Posiadająca ponad 1300 drogerii w Polsce, sieć Rossmann zakończyła 2018 r. obrotami sięgającymi ponad 10 mld zł. Oznacza to wzrost w stosunku rocznym, jednak sieć odczuła negatywne skutki niedzielnego ograniczenia handlu.

X