Jesteś tutaj

Rossmann powiększył lokal w Atrium Molo

Sieć drogerii Rossmann powiększyła powierzchnię swojego lokalu w centrum handlowym Atrium Molo w Szczecinie. Otwarcie salonu w nowej odsłonie odbyło się 22 listopada br.

Dotychczasowy salon Rossmann w Atrium Molo liczył 294 mkw., a po rozbudowie powiększył się o ponad 90 m2 i obecnie liczy prawie 385 mkw.

Rossmann to jedna z najpopularniejszych sieci supermarketów drogeryjnych w Polsce. W ofercie sklepów znajduje się bogaty asortyment kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych, środków czystości, akcesoriów urodowych oraz artykułów spożywczych zarówno znanych i lubianych Brandów, jak i marek własnych, takich jak Isana, Alterra czy Rival the Loop.

Rossmann jest znaczącym elementem oferty kosmetyczno-urodowej szczecińskiego centrum handlowego Atrium Molo, którą współtworzą obecnie m.in. Perfumeria Douglas i Drogeria Natura.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Ala, Gosia, Szymon i Oliwia to cztery urocze misie, które od 6. grudnia można kupić w drogeriach Rossmann. Pluszaki są bohaterami 10. edycji akcji charytatywnej "Kup misia temu kogo kochasz i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy". Organizatorami są: Fundacja TVN "Nie jesteś sam", drogerie Rossmann i Allegro.pl. Zebrane pieniądze trafią do Instytutu Matki Polki w Łodzi.

Trwają zapisy do 14 edycji Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run. To najbardziej znana impreza biegowa w regionie łódzkim i jeden z najpopularniejszych biegów na 10 kilometrów w Polsce.

X

Przeczytaj również