Jesteś tutaj

Rossmann powiększył lokal w Atrium Molo

Sieć drogerii Rossmann powiększyła powierzchnię swojego lokalu w centrum handlowym Atrium Molo w Szczecinie. Otwarcie salonu w nowej odsłonie odbyło się 22 listopada br.

Dotychczasowy salon Rossmann w Atrium Molo liczył 294 mkw., a po rozbudowie powiększył się o ponad 90 m2 i obecnie liczy prawie 385 mkw.

Rossmann to jedna z najpopularniejszych sieci supermarketów drogeryjnych w Polsce. W ofercie sklepów znajduje się bogaty asortyment kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych, środków czystości, akcesoriów urodowych oraz artykułów spożywczych zarówno znanych i lubianych Brandów, jak i marek własnych, takich jak Isana, Alterra czy Rival the Loop.

Rossmann jest znaczącym elementem oferty kosmetyczno-urodowej szczecińskiego centrum handlowego Atrium Molo, którą współtworzą obecnie m.in. Perfumeria Douglas i Drogeria Natura.

Kategoria: 

Podobne artykuły

Po raz drugi firma Rossmann przyłączyła się do akcji kliniki Salve Medica. Celem „Łączy Nas Kobiecość” jest przeprowadzenie i propagowanie badań profilaktycznych piersi wśród kobiet. Akcja potrwa do 31 października.

Rossamnn jest wśród prymusów płacących w Polsce podatek dochodowy. W 2013 roku wpłacił do budżetu państwa ponad 130 mln zł i jest na trzecim miejscu wśród firm zagranicznych.

X